Sledovať film Aféra Thomasa Crowna online

Prehrajte si film Aféra Thomasa Crowna online. Objednajte si Lepšia.TV a sledujte cez internet vo vašej televízii alebo na počítači 1051 filmov a 93 televíznych staníc až s 30 denným archívom a neobmedzeným nahrávaním. Bavte sa s Lepšiou.TV už za 7.01 €!
Sleduj online akční, krimi, romantický, thriller Aféra Thomasa Crowna na !
  Trailer k filmu Aféra Thomasa Crowna   Sledovať Aféra Thomasa Crowna online
Žáner:
akční, krimi, romantický, thriller
Réžia:
John McTiernan
Hrajú:
Pierce Brosnan (Thomas Crown), Rene Russová (Catherine Olds Banningová), Denis Leary (Detektiv First Grade Michael McCann), Ben Gazzara (Andrew Wallace), Frankie Faison (Detektiv Paretti), Fritz Weaver (John Reynolds)
Krajina:
USA
Rok výroby:
1999
Popis:
Thomas Crown je znuděný milionář, kterého jen tak něco nezabaví. Přestane se však nudit, když potká Catherine Banningovou.

Predstavte si nudný život multimilionára, ktorý si môže kúpiť všetko, a tak je život jednotvárny a nudný. Prísť o stotisíc dolárov pri nepodarenom golfovom údere či utopiť prekrásny katamaran poteší len na chvíľu. Aj úspešný obchod v hodnote niekoľkých sto miliónov dolárov nudí. Prečo si teda svoju zbierku impresionistických obrazov neobohatiť iným spôsobom ako počestnou kúpou na dražbe? Asi tak pristupuje k životu miliardár Thomas Crown, ktorému adrenalín v krvi dokáže zvýšiť len lúpež Monetovho obrazu vystaveného v newyorskom Metropolitan Museum. Všetko je len hra, ale Thomas Crown potrebuje rovnocenného súpera...
Hodnocenie:
70 %
Objavte novú dimenziu sledovanie televízie. S Lepšia.TV môžete sledovať online vysielanie 93 TV staníc naživo alebo až 30 dní spätne.
  Česky Česky   English English   Polski Polski