Sledovať film Advokát chudých online

Prehrajte si film Advokát chudých online. Objednajte si Lepšia.TV a sledujte cez internet vo vašej televízii alebo na počítači 650 filmov a 92 televíznych staníc až s 30 denným archívom a neobmedzeným nahrávaním. Bavte sa s Lepšiou.TV už za 7.01 €!
Sleduj online drama Advokát chudých na CS Film!
  Trailer k filmu Advokát chudých   Sledovať Advokát chudých online
Žáner:
drama
Réžia:
Vladimír Slavínský
Hrajú:
Otomar Korbelář (JUDr. Josef Kilián), Lenka Podhájská (Anna Marie), Marie Brožová (Marie Rynesová), Miroslav Homola (Karel Rynes), Vladimír Majer (Jan Turba), Jiří Dohnal (Merhaut)
Krajina:
Československo
Rok výroby:
1941
Popis:
Bývalý vyšetřovací soudce právním poradcem bezdomovců.

České filmové drama natočené podle stejnojmenného romaneta Jakuba Arbese.
Jeho hlavní postavou je bývalý vyšetřující soudce Josef Kilián, suspendovaný za to, že údajně umožnil svému příteli Rynešovi spáchat ve vězení sebevraždu. Nešťastný muž si změní jméno a jako Josef Kypr si najde místo písaře v advokátní kanceláři. Vzorně se stará o Rynešovu dceru Annu Marii, jejíž matka po smrti manžela upadla do vleklé duševní choroby, a využívá své znalosti zákonů ve prospěch nemajetných a ponižovaných, kterým v hospodě nechvalné pověsti "U hrubiána" poskytuje právní rady. Jeho oblibu a dobrou pověst však zničí kavárník Turba, který prozradí jeho pravou totožnost a dokonce ho označí za vraha, takže všichni, dokonce i ti, kteří ho měli rádi, se od něj odvrátí. Opustí ho, dokonce i teď už dospělá Anna Marie. Teprve po letech života v ústraní je předčasně zestárlý muž zbaven nespravedlivého obvinění, když se vyléčená Rynešova žena, přizná, že se její manžel ve vězení otrávil léky, které jí sebral z kabelky.
Hodnocenie:
72 %
Sletujte na:
CS Film CS Film Archív a všetky videá relácií televízie CS Film online

Podobné filmy

Objavte novú dimenziu sledovanie televízie. S Lepšia.TV môžete sledovať online vysielanie 92 TV staníc naživo alebo až 30 dní spätne.
  Česky Česky   English English   Polski Polski