Sledovať film Ďábel v modrém online

Prehrajte si film Ďábel v modrém online. Objednajte si Lepšia.TV a sledujte cez internet vo vašej televízii alebo na počítači 1232 filmov a 100 televíznych staníc až s 30 denným archívom a neobmedzeným nahrávaním. Bavte sa s Lepšiou.TV už za 7.01 €!
Film Ďábel v modrém
  Trailer k filmu Ďábel v modrém   Sledovať Ďábel v modrém online
Žáner:
thriller, krimi, mysteriózní
Réžia:
Carl Franklin
Hrajú:
Denzel Washington (Ezekiel Rawlins), Tom Sizemore (DeWitt Albright), Jennifer Bealsová (Daphne Monetová), Don Cheadle (Raymond Alexander), Maury Chaykin (Matthew Terell), Terry Kinney (Todd Carter)
Krajina:
USA
Rok výroby:
1995
Popis:
Soukromý detektiv musí překročit linii, která dělí svět na dvě půlky - bílou a černou.

Veterán 2. svetovej vojny, černoch Ezekiel Rawlins je bez práce, pracovných príležitostí je málo a on súrne potrebuje zaplatiť hypotéku, ktorú si vzal na malý domček. Rád preto prijme ponuku istého belocha, DeWitta Albrighta, aby mu pomohol nájsť nezvestnú Daphne Monetovú, bývalú snúbenicu kandidáta na starostu Los Angeles, ktorá sa často pohybovala v kluboch s černošským džezom a je pravdepodobné, že sa ukrýva niekde v černošskej štvrti. Allbright ponúkne černochovi sto dolárov, ak ženu objaví a podá mu o nej správu. Ezekiel, prezývaný priateľmi Easy, netuší, že sa čoskoro zamotá do sveta vrážd, vydieraní, lží a špinavej politiky...
Hodnocenie:
67 %
Objavte novú dimenziu sledovanie televízie. S Lepšia.TV môžete sledovať online vysielanie 100 TV staníc naživo alebo až 30 dní spätne.
  Česky Česky   English English   Polski Polski