Sledovať film 6. Batalion online

Prehrajte si film 6. Batalion online. Objednajte si Lepšia.TV a sledujte cez internet vo vašej televízii alebo na počítači 1195 filmov a 96 televíznych staníc až s 30 denným archívom a neobmedzeným nahrávaním. Bavte sa s Lepšiou.TV už za 7.01 €!
Film 6. Batalion
  Trailer k filmu 6. Batalion   Sledovať 6. Batalion online
Žáner:
Akční, Drama, Válečný
Réžia:
John Dahl
Hrajú:
Benjamin Bratt (Lt. Colonel Mucci), James Franco (Kapitán Prince), Robert Mammone (Kapitán Fisher), Max Martini (Sgt. Sid Top Wojo), James Carpinello (Cpl. Aliteri), Mark Consuelos (Cpl. Guttierez)
Krajina:
USA, Austrálie
Rok výroby:
2005
Popis:
Skutočný príbeh elitného šiesteho práporu pod velením podplukovníka Henryho Mucciho, ktorý podnikne odvážnu záchrannú misiu. Vojaci cestujú 30 míľ do japonského zajateckého tábora... Dej sa odohráva na Filipínach v roku 1945. Rozpráva skutočný príbeh šiestich vojakov, ktorí sa pod vedením podplukovníka Colonela Mucciho (Benjamin Bratt) a kapitána Princea (James Franco) vydávajú na odvážnu záchrannú misiu. Vojaci majú takmer nesplniteľnú úlohu - musia ísť tridsať míľ za nepriateľskú líniu a oslobodiť päťsto amerických vojnových zajatcov z japonského zajateckého tábora Cabanatuan. V hre je úplne všetko...
Hodnocenie:
68 %

Podobné filmy

Objavte novú dimenziu sledovanie televízie. S Lepšia.TV môžete sledovať online vysielanie 96 TV staníc naživo alebo až 30 dní spätne.
  Česky Česky   English English   Polski Polski