Sledovať film 3:15 Zemřeš online

Prehrajte si film 3:15 Zemřeš online. Objednajte si Lepšia.TV a sledujte cez internet vo vašej televízii alebo na počítači 1206 filmov a 100 televíznych staníc až s 30 denným archívom a neobmedzeným nahrávaním. Bavte sa s Lepšiou.TV už za 7.01 €!
Film 3:15 Zemřeš
  Trailer k filmu 3:15 Zemřeš   Sledovať 3:15 Zemřeš online
Žáner:
Drama, Horor, Thriller
Réžia:
Andrew Douglas
Hrajú:
Ryan Reynolds (George Lutz), Melissa Georgeová (Kathy Lutzová), Jesse James (Billy Lutz), Jimmy Bennett (Michael Lutz), Chloe Moretzová (Chelsea Lutzová), Rachel Nicholsová (Lisa)
Krajina:
USA
Rok výroby:
2005
Popis:
Od tvůrců Texaského masakru motorovou pilou.

13. novembra 1974 získala polícia šialený telefonát, ktorý ich zaviedol na Ocean Avenue 12 v Amityville, Long Island. Vo vnútri rozľahlého domu sa im naskytla desivá scéna - celá rodina DeFeovcov bola zavraždená. V nasledujúcich dňoch sa Roland DeFeo, Jr. prizná k tomu, že postupne zastrelil svojich rodičov a štyroch súrodencov. Tvrdí, že hlasy v dome ho nabádali k spáchaniu týchto hrozných vrážd. O rok neskôr sa George a Kathy Lutzovi a ich deti sťahujú do tohto domu a veria, že bude ich vysnívaným domovom. Ale krátko na to, ako sa zabývajú, začnú sa diať zvláštne veci. Zo všetkých kútov domu sa ozývajú čudné hlasy...
Hodnocenie:
63 %

Podobné filmy

Objavte novú dimenziu sledovanie televízie. S Lepšia.TV môžete sledovať online vysielanie 100 TV staníc naživo alebo až 30 dní spätne.
  Česky Česky   English English   Polski Polski