Sledovať Tuż przed tragedią online

Sledujte Tuż przed tragedią online, objavujte krásy prírody alebo sa vydajte do histórie s dokumentmi na Lepšia.TV. Predplaťte si Lepšia.TV a užívajte si vysielanie 100 TV staníc s neobmedzeným nahrávaním alebo 30 denným spätným zhliadnutím a videotékou s 1000 titulmi v cene!
Dokument Tuż przed tragedią
  Sledovať Tuż przed tragedią online
Žáner:
Dokument, Historický
Réžia:
Dan Gold
Hrajú:
Geoff Baldwins (Geoff Baldwins - Control Room Operator), Bob Ballentine (Carl Harley - Electrician), Andy Davidson Lee (Bernard Curtis), Dougal Drysdale (Dougal Drysdale - Professor, Flame Expert), Dave Lambert (on sám), Ian Letham (Ian Letham - Rescue Boat Operato)
Krajina:
Velká Británie
Rok výroby:
2004
Popis:
Seriál na základě svědectví lidí a výsledků vyšetřování podrobně sekundu po sekundě pomocí počítačové animace mapuje nejznámější přírodní katastrofy i neštěstí způsobená lidskou chybou. Velice zajímavým a dramatickým způsobem dokumentuje sled událostí až do katastrofy, ať už jde o zemětřesení, výbuch sopky nebo vykolejení vlaku, požár v tunelu, potopení lodi nebo výbuch atomové elektrárny.
Hodnocenie:
82 %

Podobné dokumenty

Objavte novú dimenziu sledovanie televízie. S Lepšia.TV môžete sledovať online vysielanie 100 TV staníc naživo alebo až 30 dní spätne.
  Česky Česky   English English   Polski Polski