Sledovať Roman Polanski: Pravdivý příběh online

Sledujte Roman Polanski: Pravdivý příběh online, objavujte krásy prírody alebo sa vydajte do histórie s dokumentmi na Lepšia.TV. Predplaťte si Lepšia.TV a užívajte si vysielanie 93 TV staníc s neobmedzeným nahrávaním alebo 30 denným spätným zhliadnutím a videotékou s 1000 titulmi v cene!
Sleduj online dokument, krimi Roman Polanski: Pravdivý příběh na !
  Trailer k filmu Roman Polanski: Pravdivý příběh   Sledovať Roman Polanski: Pravdivý příběh online
Žáner:
dokument, krimi
Réžia:
Marina Zenovichová
Hrajú:
Pedro Almodóvar (on sám), Istvan Bajzat (on sám), Steve Barshop (on sám), Marilyn Beck (ona sama), Madeline Bessmer (ona sama), Pierre-André Boutang (on sám)
Krajina:
USA, Velká Británie
Rok výroby:
2008
Popis:
Pravda se do titulků nehodí.

Známý režisér Roman Polanski dlouho fascinoval publikum svými hranými filmy Rosemary má děťátko, Čínská čtvrť, Pianista i svým osobním životem. Tento snímek znovu otevírá případ, který před třemi desítkami let šokoval svět. Podrobně zkoumá Polanského odsouzení za nezákonný sexuální styk s nezletilou i chaos, který poté následoval. Tvůrci dokumentu měli k dispozici přístup k právníkům figurujícím v celé kauze, stejně jako k médiím, která o ní různým způsobem referovala, a v neposlední řadě také k oběti. Je ale i obžalobou amerického právního systému a naší omámenosti celebritami.
Hodnocenie:
72 %
Objavte novú dimenziu sledovanie televízie. S Lepšia.TV môžete sledovať online vysielanie 93 TV staníc naživo alebo až 30 dní spätne.
  Česky Česky   English English   Polski Polski