Sledovať Portrét Bruna Rudinského online

Sledujte Portrét Bruna Rudinského online, objavujte krásy prírody alebo sa vydajte do histórie s dokumentmi na Lepšia.TV. Predplaťte si Lepšia.TV a užívajte si vysielanie 93 TV staníc s neobmedzeným nahrávaním alebo 30 denným spätným zhliadnutím a videotékou s 1000 titulmi v cene!
Sleduj online slavní lidé Portrét Bruna Rudinského na TA3!
  Sledovať Portrét Bruna Rudinského online
Žáner:
slavní lidé
Popis:
Neurochirurg Bruno Rudinský prijal ako primár Neurochirurgickej kliniky v Bratislave výzvu vybudovať špičkové pracovisko neurochirurgie v Nových Zámkoch. Za výsledky v oblasti neurotraumatológie tu získal kolektív pod jeho vedením významné medzinárodné ocenenie. Po 25 rokoch svojho pôsobenia sa na pozvanie riaditeľa Národného ústavu detských chorôb rozhodol pre návrat do Bratislavy. So zámerom vybudovania komplexného neurochirurgického centra pripravil koncepciu a od roku 2018 pôsobí v novootvorenom detskom Spinálnom centre. Popri tom sa ako člen odborných rád stal aj prezidentom obnovenej Slovenskej spondylochirurgickej spoločnosti.
Sletujte na:
TA3 TA3 Archív a všetky videá relácií televízie TA3 online

Zoznam epizód

Objavte novú dimenziu sledovanie televízie. S Lepšia.TV môžete sledovať online vysielanie 93 TV staníc naživo alebo až 30 dní spätne.
  Česky Česky   English English   Polski Polski