Sledovať Zachraňme Zemi online

Prehrajte si Zachraňme Zemi online alebo si vyberajte zo stoviek rozprávok a filmov. Bavte sa s celou rodinou u obľúbených rozprávok, seriálov a detských relácií. Navyše sledujte 93 televíznych staníc vrátane neobmedzeného nahrávania, videotéky a zhliadnutí až 30 dní spätne. Urobte radosť sebe aj svojim najmenším za 7.01 € mesačne.
Sleduj online dokument, rodinný, vzdělávací Zachraňme Zemi na !
  Sledovať Zachraňme Zemi online
Žáner:
dokument, rodinný, vzdělávací
Réžia:
Michal Herz
Hrajú:
Vladimíra Havlíčková
Krajina:
Česká republika
Rok výroby:
2016
Popis:
Zachraňme Zemi je pořad, který děti informuje, vzdělává a baví. Jedná se o cyklus, který odpoví na dotazy typu, jak funguje větrná elektrárna, proč je důležitá recyklace odpadů, jak vzniká bioplyn a k čemu se využívá, jak chránit životní prostředí a jak šetřit energií... V hlavních rolích agentů - sourozenci Max a Žofie - vyjíždějí v každé epizodě na novou MISI a pokaždé ze stejného důvodu: jako každý superhrdina mají ZACHRÁNIT SVĚT. Do hry na agenty je vtahuje jejich starší bratranec Vítek, který je ekologicky smýšlející mladý muž. Mívá děti na starost, když nejsou jejich rodiče doma. Formou hry plné fantazie je učí, že chránit naši planetu může každý, bez ohledu na věk a zvláštní schopnosti.
Objavte novú dimenziu sledovanie televízie. S Lepšia.TV môžete sledovať online vysielanie 93 TV staníc naživo alebo až 30 dní spätne.
  Česky Česky   English English   Polski Polski