Sledovať Wojownicze Żółwie Ninja III online

Tento pořad v současné době není možné v Lepšia.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 101 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Lepšia.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepšia.TV ještě dnes jen za 7.01 €!
Wojownicze Żółwie Ninja III
  Trailer k filmu Wojownicze Żółwie Ninja III   Sledovat 1232 filmů a 101 stanic bez závazků
Žáner:
akční, dobrodružný, fantasy, dětem, rodinný, sci-fi
Réžia:
Stuart Gillard
Hrajú:
Paige Turcová (April O'Neilová), Stuart Wilson (Walker), Sab Shimono (Lord Norinaga), Vivian Wuová (Mitsu), Mark Caso (Leonardo), Corey Feldman (Donatello)
Krajina:
USA
Rok výroby:
1993
Popis:
Tentokrát se želví nindžové vydávají do japonského středověku, aby zachránili svoji přítelkyni April. Ta se tam dostala nedopatřením prostřednictvím žezla, které otevírá bránu času...

Čtyři superhrdinové, Rafael, Leonardo, Michelangelo a Donatello pokračují ve svých kouzelných dobrodružstvích. Tentokrát se Želví Nindžové přemístí do roku 1593, do starého Japonska, aby pomohli princovi Kenshi v boji proti Damiovi, jeho otci. A to všechno kvůli kouzelnému žezlu, které se objeví o čtyři století později na Manhattanu.
Hodnocenie:
49 %
Objavte novú dimenziu sledovanie televízie. S Lepšia.TV môžete sledovať online vysielanie 101 TV staníc naživo alebo až 30 dní spätne.
  Česky Česky   English English   Polski Polski