Sledovať Viking Vic online

Tento pořad v současné době není možné v Lepšia.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 101 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Lepšia.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepšia.TV ještě dnes jen za 7.01 €!
Viking Vic
  Sledovat 1232 filmů a 101 stanic bez závazků
Žáner:
akční, animovaný, dobrodružný, komedie, rodinný
Réžia:
Éric Cazes
Hrajú:
Lionel Tua (Halvar), Peter Callan (Halvar), Paul Davies (Tjure / ...), Tanguy Goasdoué (Tjure / ...), Thierry Kazazian (Snorre), Cyrille Monge (Faxe)
Krajina:
Francie, Austrálie
Rok výroby:
2013
Popis:
Pojďte a plavte se po jednom moři za druhým s naším nejnovějším hrdinou, Vikingem Vikem a buďte svědky jeho legračních a roztomilých dobrodružství! Přestože námořníci se často zapletou do nebezpečných situací, Vikingové jim bez váhání a neuvěřitelně energicky připlouvají na pomoc. Pod vedením našeho neohroženého Vika Vikingové všechno vyřeší a dají do pořádku, takže i ty největší starosti se brzy rozplynou. Dobrý vítr, Viku!
Hodnocenie:
69 %
Objavte novú dimenziu sledovanie televízie. S Lepšia.TV môžete sledovať online vysielanie 101 TV staníc naživo alebo až 30 dní spätne.
  Česky Česky   English English   Polski Polski