Sledovať Viking Vic online

Prehrajte si Viking Vic online alebo si vyberajte zo stoviek rozprávok a filmov. Bavte sa s celou rodinou u obľúbených rozprávok, seriálov a detských relácií. Navyše sledujte 93 televíznych staníc vrátane neobmedzeného nahrávania, videotéky a zhliadnutí až 30 dní spätne. Urobte radosť sebe aj svojim najmenším za 7.01 € mesačne.
Sleduj online akční, animovaný, dobrodružný, komedie, rodinný Viking Vic na ČT :D!
  Sledovať Viking Vic online
Žáner:
akční, animovaný, dobrodružný, komedie, rodinný
Réžia:
Éric Cazes
Hrajú:
Lionel Tua (Halvar), Peter Callan (Halvar), Paul Davies (Tjure / ...), Tanguy Goasdoué (Tjure / ...), Thierry Kazazian (Snorre), Cyrille Monge (Faxe)
Krajina:
Francie, Austrálie
Rok výroby:
2013
Popis:
Pojďte a plavte se po jednom moři za druhým s naším nejnovějším hrdinou, Vikingem Vikem a buďte svědky jeho legračních a roztomilých dobrodružství! Přestože námořníci se často zapletou do nebezpečných situací, Vikingové jim bez váhání a neuvěřitelně energicky připlouvají na pomoc. Pod vedením našeho neohroženého Vika Vikingové všechno vyřeší a dají do pořádku, takže i ty největší starosti se brzy rozplynou. Dobrý vítr, Viku!
Hodnocenie:
69 %
Sletujte na:
ČT :D ČT :D Archív a všetky videá relácií televízie ČT :D online

Zoznam epizód

Objavte novú dimenziu sledovanie televízie. S Lepšia.TV môžete sledovať online vysielanie 93 TV staníc naživo alebo až 30 dní spätne.
  Česky Česky   English English   Polski Polski