Sledovať Trosečník online

Prehrajte si Trosečník online alebo si vyberajte zo stoviek rozprávok a filmov. Bavte sa s celou rodinou u obľúbených rozprávok, seriálov a detských relácií. Navyše sledujte 96 televíznych staníc vrátane neobmedzeného nahrávania, videotéky a zhliadnutí až 30 dní spätne. Urobte radosť sebe aj svojim najmenším za 7.01 € mesačne.
Trosečník
  Trailer k filmu Trosečník   Sledovať Trosečník online
Žáner:
Dobrodružný, Drama
Réžia:
Robert Zemeckis
Hrajú:
Paul Sanchez (Ramon), Lari Whiteová (Bettina Petersonová), Yelena Popovicová (Ruská žena s Petersonem), Leonid Citer (Fyodor), David Allen Brooks (Dick Peterson), Semion Suradikov (Nicolai)
Krajina:
USA
Rok výroby:
2000
Popis:
Na konci sveta začal nový život. Na samom konci sveta sa vydal na novú cestu.(BR)

Chuck Noland, systémový inžinier firmy FedEx, má svoj osobný a pracovný život rozvrhnutý doslova na hodiny a jeho večne uponáhľaná profesia ho často úplne nečakane odvádza ďaleko od Kelly, ktorú má rád. Chuckov hektický životný štýl sa dramaticky zmení po havárii lietadla, ktorým cestoval. Síce prežil, ale ocitol sa na najodľahlejšom a najopustenejšom mieste, ktoré si dokázal predstaviť. Zbavený „barličiek“ civilizácie i vnútorného pocitu večnej časovej tiesne zisťuje, že k tomu, aby prežil, je potrebné zadovážiť si najprv vodu, jedlo a aspoň provizórne útočisko. Keď aj to prekoná, pochopí, že najväčším nepriateľom mu bude samota. Chuck začína svoju skutočnú cestu, keď sa stretáva s emočným vplyvom izolácie. Ako sa mu však brániť a ako ho prekonať, keď nádej na záchranu je mizivá? Po štyroch dlhých rokoch sa Chuck vracia naspäť ako úplne iný človek. V jedinom okamihu stratil úplne všetko, čo mal a čo si vážil, a predsa práve onú totálnu stratu považuje teraz za veľké šťastie...
Hodnocenie:
78 %

Podobné relácie

Objavte novú dimenziu sledovanie televízie. S Lepšia.TV môžete sledovať online vysielanie 96 TV staníc naživo alebo až 30 dní spätne.
  Česky Česky   English English   Polski Polski