Sledovať Třetí skoba pro Kocoura online

Prehrajte si Třetí skoba pro Kocoura online alebo si vyberajte zo stoviek rozprávok a filmov. Bavte sa s celou rodinou u obľúbených rozprávok, seriálov a detských relácií. Navyše sledujte 93 televíznych staníc vrátane neobmedzeného nahrávania, videotéky a zhliadnutí až 30 dní spätne. Urobte radosť sebe aj svojim najmenším za 7.01 € mesačne.
Sleduj online dětem Třetí skoba pro Kocoura na !
  Trailer k filmu Třetí skoba pro Kocoura   Sledovať Třetí skoba pro Kocoura online
Žáner:
dětem
Réžia:
Radim Cvrček
Hrajú:
Karel Hofman (Policista), Lubomír Kostelka (Vedoucí oddílu Bobs), Ladislav Mrkvička (Kocour), Kamil Koula (Sok René), Stanislav Dvořák (Lucie), Michaela Kiklová (Jožin)
Krajina:
Československo
Rok výroby:
1983
Popis:
Mladý horolozec mladým detektivem v úspěšné dětské detektivce o mrtvole na nečekaném místě.

Členové turistického oddílu z malebného jihomoravského městečka trénují horolezecké dovednosti v blízkých skalách. Když se však první dva, Ivan Kočička řečený Kocour s kamarádem Jožinem, dostanou na vrchol skalní věže zvané Hláska, objeví Kocour v jeskyni na vrcholu druhé skály, spojené s hláskou chatrným můstkem, mrtvolu neznámého muže. Když však dorazí na místo bezpečnost, je z mrtvoly spící archivář Hromada, který tvrdí, že je amatérský entomolog a v jeskyni usnul. Všichni mu věří, jen Kocour trvá na tom, že v jeskyni ležela mrtvola. Stane se terčem posměchu, a tak se rozhodne pátrat na vlastní pět. Zatímco se znovu vydává na Hlásku, začíná policie vyšetřovat loupež na místním zámku Kotově. Zatímco policisté marně hledají lupiče, Kocour, který si uvědomil souvislost mezi mrtvolou a loupeží, se rozhodne na lupiče nastražit past.
Hodnocenie:
71 %
Objavte novú dimenziu sledovanie televízie. S Lepšia.TV môžete sledovať online vysielanie 93 TV staníc naživo alebo až 30 dní spätne.
  Česky Česky   English English   Polski Polski