Sledovať Superpolda online

Prehrajte si Superpolda online alebo si vyberajte zo stoviek rozprávok a filmov. Bavte sa s celou rodinou u obľúbených rozprávok, seriálov a detských relácií. Navyše sledujte 93 televíznych staníc vrátane neobmedzeného nahrávania, videotéky a zhliadnutí až 30 dní spätne. Urobte radosť sebe aj svojim najmenším za 7.01 € mesačne.
Sleduj online akční, fantasy, komedie, mysteriózní, pohádka, sci-fi Superpolda na !
  Trailer k filmu Superpolda   Sledovať Superpolda online
Žáner:
akční, fantasy, komedie, mysteriózní, pohádka, sci-fi
Réžia:
Sergio Corbucci
Hrajú:
Terence Hill (policista Dave Speed), Ernest Borgnine (seržant Willy Dunlop), Joanne Druová (Rosy Labouche), Marc Lawrence (Torpedo), Julie Gordonová (Evelyn), Lee Sandman (McEnroy)
Krajina:
USA, Španělsko, Itálie
Rok výroby:
1980
Popis:
Dave Speed je rýchlejší a silnejší ako kompletná jednotka SWAT a zachraňuje svet pred zločinom. Ale kto zachráni svet pred Davom Speedom? Komédia o práve, neporiadku a anarchii.

Dave Speed je bezvýznamný policajt, ktorého poverujú len rutinnými úlohami. Keď ho vyšlú, aby v bývalej indiánskej rezervácii vyšetril banálny prípad, v neďalekej nukleárnej strelnici príde k výbuchu a Davea zasiahne rádioaktívne žiarenie. To však nemá smrteľné účinky, naopak, obdarí ho nadprirodzenými schopnosťami a silami. Dave okáže hýbať predmetmi a objektmi silou svojej mysle, je schopný odhaliť všetky nevysvetliteľné zločiny a nerobí mu problém zoskočiť zo strechy mrakodrapu. Nikto si nedokáže vysvetliť náhlu premenu dobráckeho babráka na superpolicajta, ktorý zastúpi celú kompletne vyzbrojenú jednotku rýchleho policajného nasadenia SWAT...
Hodnocenie:
64 %
Objavte novú dimenziu sledovanie televízie. S Lepšia.TV môžete sledovať online vysielanie 93 TV staníc naživo alebo až 30 dní spätne.
  Česky Česky   English English   Polski Polski