Sledovať Sindibád: Legenda sedmi moří online

Prehrajte si Sindibád: Legenda sedmi moří online alebo si vyberajte zo stoviek rozprávok a filmov. Bavte sa s celou rodinou u obľúbených rozprávok, seriálov a detských relácií. Navyše sledujte 92 televíznych staníc vrátane neobmedzeného nahrávania, videotéky a zhliadnutí až 30 dní spätne. Urobte radosť sebe aj svojim najmenším za 7.01 € mesačne.
Sleduj online animovaný, dobrodružný, záhady, rodinný, fantasy Sindibád: Legenda sedmi moří na ČT :D!
  Trailer k filmu Sindibád: Legenda sedmi moří   Sledovať Sindibád: Legenda sedmi moří online
Žáner:
animovaný, dobrodružný, záhady, rodinný, fantasy
Réžia:
Patrick Gilmore, Tim Johnson
Hrajú:
Brad Pitt (Hlas Sindibád), Catherine Zeta-Jonesová (Hlas Marina), Michelle Pfeifferová (Hlas Eris), Joseph Fiennes (Hlas Proteus), Dennis Haysbert (Hlas Kale), Timothy West (Hlas Dymas)
Krajina:
USA
Rok výroby:
2003
Popis:
Legendárny námorník Sindibád musí na výzvu bohyne Eris hľadať na konci sveta ukradnutú Knihu pokoja a zachrániť život svojho priateľa z detstva, vladára Protea.

Sindibád, najodvážnejší a najnotorickejší tulák na svete, ktorý kedy preplavil sedmoro morí, trávi svoj život tak, že priam vyzýva na to, aby sa vyskytli problémy. To sa aj stane, a on sa musí vybrať na veľkú cestu. Až na konci sveta sa totiž nachádza jeden z najväčších pokladov múdrosti - Kniha pokoja, ktorú ukradli bohyni Eris. Buď ju Sindibád nájde a zachráni, alebo jeho priateľ z detstva, Proteus, príde o život. Sindibád sa však rozhodne celkom nečakane - na ostrove Fidži v záplave zábavy a slnka zabudne na svoju úlohu. Ale Proteus, ktorý je zasnúbený s krásnou Marinou, mu nedá pokoja a Sindibád sa musí rýchlo vrátiť k svojej osudnej ceste. Podarí sa prekonať zlého ducha, ktorý celkom ovládol legendárneho námorníka?
Hodnocenie:
67 %
Sletujte na:
ČT :D ČT :D Archív a všetky videá relácií televízie ČT :D online

Podobné relácie

Objavte novú dimenziu sledovanie televízie. S Lepšia.TV môžete sledovať online vysielanie 92 TV staníc naživo alebo až 30 dní spätne.
  Česky Česky   English English   Polski Polski