Sledovať Shrek online

Prehrajte si Shrek online alebo si vyberajte zo stoviek rozprávok a filmov. Bavte sa s celou rodinou u obľúbených rozprávok, seriálov a detských relácií. Navyše sledujte 93 televíznych staníc vrátane neobmedzeného nahrávania, videotéky a zhliadnutí až 30 dní spätne. Urobte radosť sebe aj svojim najmenším za 7.01 € mesačne.
Sleduj online animovaný, dobrodružný, fantasy, komedie, pohádka, rodinný Shrek na !
  Trailer k filmu Shrek   Sledovať Shrek online
Žáner:
animovaný, dobrodružný, fantasy, komedie, pohádka, rodinný
Réžia:
Andrew Adamson, Vicky Jenson
Hrajú:
Mike Myers (Shrek), Eddie Murphy (Donkey), Cameron Diazová (Princess Fiona), John Lithgow (Lord Farquaad), Vincent Cassel (Monsieur Hood), Peter Dennis (Ogre Hunter)
Krajina:
USA
Rok výroby:
2001
Popis:
Počítačem animovaná pohádková parodie z dílny DreamWorks vypráví o zeleném obrovi, který se s mluvícím oslem vydává zachránit královskou nevěstu.

Kde bolo, tam bolo, v jednom ďalekom močiari žil zelený obor menom Shrek, ktorého drahocenná samota bola náhle otrasená inváziou otravných rozprávkových postavičiek. V jeho jedle sú myši, v jeho posteli veľký zlý vlk, v dome a v jeho okolí tri prasiatka a ďalší, všetci vyhostení zo svojho kráľovstva zlým lordom Farquaadom. Odhodlaný zachrániť ich domov (nehovoriac o svojom) Shrek uzavrie dohodu s Farquaadom a vydá sa zachrániť z pazúrov zlého draka krásnu princeznú Fionu, aby sa stala Farquaadovou nevestou. Na svojej výprave je sprevádzaný vtipkujúcim somárom, ktorý by pre Shreka urobil všetko, ale ktorý v žiadnom prípade nestíchne. Záchrana princeznej sa zdá byť ten najmenší problém, keď je odhalené temné tajomstvo, ktoré ukrývala...
Hodnocenie:
80 %
Objavte novú dimenziu sledovanie televízie. S Lepšia.TV môžete sledovať online vysielanie 93 TV staníc naživo alebo až 30 dní spätne.
  Česky Česky   English English   Polski Polski