Sledovať Princezna ze mlejna online

Prehrajte si Princezna ze mlejna online alebo si vyberajte zo stoviek rozprávok a filmov. Bavte sa s celou rodinou u obľúbených rozprávok, seriálov a detských relácií. Navyše sledujte 95 televíznych staníc vrátane neobmedzeného nahrávania, videotéky a zhliadnutí až 30 dní spätne. Urobte radosť sebe aj svojim najmenším za 7.01 € mesačne.
Sleduj online fantasy Princezna ze mlejna na !
  Trailer k filmu Princezna ze mlejna   Sledovať Princezna ze mlejna online
Žáner:
fantasy
Réžia:
Zdeněk Troška
Hrajú:
Radek Valenta (Jindřich), Andrea Černá (Eliška), Yvetta Blanarovičová (Čert), Jakub Zindulka (Vodník), Alois Švehlík (Mlynář), Lucie Bílá (Čarodějnice)
Krajina:
Česká republika
Rok výroby:
1994
Popis:
Česká klasická pohádka pro diváky všech generací, plná lásky, kouzel a písniček

V juhočeskej dedinke uprostred strieborných rybníkov a tmavých lesov žije Jindřich, ktorý sa jedného dňa vyberie do sveta s pevným rozhodnutím oslobodiť zakliatu princeznú. Cestou sa dostane do strašidelného mlyna, kde žije so svojím otcom krásna Eliška. Mládenec sa Eliške páči, preto mu povie, že zakliata princezná je v rybníku a Jindřich zostáva v mlyne ako pomocník. To sa však nepáči čertovi a vodníkovi, ktorým sa Eliška páči. Pomocou rôznych intríg a zaklínadiel sa snažia Jindřicha z mlyna vypudiť, ale zakrátko sa tam objavuje tretí ženích - starý boháč. Keďže však Eliška všetkých ženíchov odmieta, otec mlynár sa nazlostí a dáva jej ultimátum: buď si do splnu vyberie ženícha sama, alebo ju dostane ten, ktorý o jej ruku požiada ako prvý. Medzi ženíchmi teda nastáva boj...
Hodnocenie:
72 %
Objavte novú dimenziu sledovanie televízie. S Lepšia.TV môžete sledovať online vysielanie 95 TV staníc naživo alebo až 30 dní spätne.
  Česky Česky   English English   Polski Polski