Sledovať Příběh moderní Popelky online

Prehrajte si Příběh moderní Popelky online alebo si vyberajte zo stoviek rozprávok a filmov. Bavte sa s celou rodinou u obľúbených rozprávok, seriálov a detských relácií. Navyše sledujte 95 televíznych staníc vrátane neobmedzeného nahrávania, videotéky a zhliadnutí až 30 dní spätne. Urobte radosť sebe aj svojim najmenším za 7.01 € mesačne.
Sleduj online rodinný, drama Příběh moderní Popelky na !
  Trailer k filmu Příběh moderní Popelky   Sledovať Příběh moderní Popelky online
Žáner:
rodinný, drama
Réžia:
John Dunson, Sean Dunson
Hrajú:
Ashlee Hewitt (Elle Daniels), Sterling Knight (Ty Parker), Kiely Williamsová (Kandi Kane), Thomas Calabro (Allen), Katherine Bailessová (Stephanie), Tyler Nicole (Becky)
Krajina:
USA
Rok výroby:
2010
Popis:
Navěky šťastná je jen písničku daleko...

Elle by se chtěla stát zpěvačkou a skládat písničky, ale její sny končí kvůli náhlé smrti jejích rodičů. Prostředí pop music je naprosto odlišné od toho, co znala z domu. Pocit ztráty a frustrace se navíc mísí s pocitem viny, protože rodiče zemřeli cestou na její vystoupení. Po setkání s Tyem Parkerem, slavným popovým zpěvákem, kterému nejde jen o pozlátko, se však začne opět zajímat o zpěv a skládání písniček.
Hodnocenie:
43 %
Objavte novú dimenziu sledovanie televízie. S Lepšia.TV môžete sledovať online vysielanie 95 TV staníc naživo alebo až 30 dní spätne.
  Česky Česky   English English   Polski Polski