Sledovať Prasiatko Babe online

Prehrajte si Prasiatko Babe online alebo si vyberajte zo stoviek rozprávok a filmov. Bavte sa s celou rodinou u obľúbených rozprávok, seriálov a detských relácií. Navyše sledujte 93 televíznych staníc vrátane neobmedzeného nahrávania, videotéky a zhliadnutí až 30 dní spätne. Urobte radosť sebe aj svojim najmenším za 7.01 € mesačne.
Sleduj online dobrodružný, drama, fantasy, komedie, pohádka, dětem, rodinný Prasiatko Babe na !
  Trailer k filmu Prasiatko Babe   Sledovať Prasiatko Babe online
Žáner:
dobrodružný, drama, fantasy, komedie, pohádka, dětem, rodinný
Réžia:
Chris Noonan
Hrajú:
Christine Cavanaughová (Babe (hlas)), Miriam Margolyesová (Fly (hlas)), Danny Mann (Ferdinand (hlas)), Hugo Weaving (Rex (hlas)), Miriam Flynnová (Maa (hlas)), Russi Taylorová (vévodkyně kočka (hlas))
Krajina:
Austrálie, USA
Rok výroby:
1995
Popis:
Malé prasátko a jeho velká cesta v australské filmové komedii pro celou rodinu.

Farmár Hogget má na svojej farme veľa zvierat, medzi inými aj malé prasiatko Babe, ktoré sa chce kamarátiť a učiť sa všetko od ostatných zvieracích stvorení. Najviac sa skamaráti so psom menom Fly a začína úžasná komédia o prasiatkovom veľkom sne. Babe sa chce naučiť štekať ako pes, chodiť na výstavy a vyhrávať. Za pomoci všetkých členov Hoggenovej farmy, najmä však vďaka trpezlivosti psa Flya a vďaka Hogganovej intuícii a podpore, sa mu to aj podarí. Prasiatko Babe sa púšťa do budovania kariéry psa zaháňajúceho stádo oviec, čo sa nezaobíde bez prekvapivých a dramatických situácií. Babe napokon začína mať úspechy na výstavách a výhra je na dosah... ruky?
Hodnocenie:
68 %
Objavte novú dimenziu sledovanie televízie. S Lepšia.TV môžete sledovať online vysielanie 93 TV staníc naživo alebo až 30 dní spätne.
  Česky Česky   English English   Polski Polski