Sledovať Potkal jsem ho v ZOO online

Prehrajte si Potkal jsem ho v ZOO online alebo si vyberajte zo stoviek rozprávok a filmov. Bavte sa s celou rodinou u obľúbených rozprávok, seriálov a detských relácií. Navyše sledujte 93 televíznych staníc vrátane neobmedzeného nahrávania, videotéky a zhliadnutí až 30 dní spätne. Urobte radosť sebe aj svojim najmenším za 7.01 € mesačne.
Sleduj online pohádka, dětem, rodinný Potkal jsem ho v ZOO na !
  Trailer k filmu Potkal jsem ho v ZOO   Sledovať Potkal jsem ho v ZOO online
Žáner:
pohádka, dětem, rodinný
Réžia:
Drahomíra Králová
Hrajú:
Petr Franc (Slepoň), Lukáš Janota (Ivoš), Lucie Čechová (Máťa), Ondřej Kapusta (Jožinek), František Marek, Martin Jurčík
Krajina:
Česká republika
Rok výroby:
1994
Popis:
Český dětský film, vyprávějící o jednom neobvyklém přátelství a dobrodružném souboji se zloději.

V Zoologickej záhrade sa náhodou stretnú dvaja úplne rozdielny chlapci. Ivoš je malý „zbojník“, ktorý sa sám potuluje popri klietkach, keď do neho vrazí neznámy nevidiaci chlapec a obleje ho limonádou. Z prvotnej nesympatie sa vykľuje kamarátstvo. Obaja majú radi zvieratá a Ivoš sa rozhodne Slepoňa zapojiť do normálneho detského chlapčenského sveta. „Prepašuje ho“ za brány klietok a dá mu možnosť dotknúť sa korytnačky, slonov či ťavy, teda zvierat, ktoré Slepoň pozná len po zvuku. Medzi Ivošom a Slepoňom vznikne krehké priateľstvo založené na porozumení a tolerancii.
Hodnocenie:
63 %
Objavte novú dimenziu sledovanie televízie. S Lepšia.TV môžete sledovať online vysielanie 93 TV staníc naživo alebo až 30 dní spätne.
  Česky Česky   English English   Polski Polski