Sledovať Panna a netvor online

Prehrajte si Panna a netvor online alebo si vyberajte zo stoviek rozprávok a filmov. Bavte sa s celou rodinou u obľúbených rozprávok, seriálov a detských relácií. Navyše sledujte 92 televíznych staníc vrátane neobmedzeného nahrávania, videotéky a zhliadnutí až 30 dní spätne. Urobte radosť sebe aj svojim najmenším za 7.01 € mesačne.
Sleduj online fantasy, pohádka Panna a netvor na !
  Trailer k filmu Panna a netvor   Sledovať Panna a netvor online
Žáner:
fantasy, pohádka
Réžia:
Juraj Herz
Hrajú:
Zdena Studénková (kráska Julie), Vlastimil Harapes (netvor), Václav Voska (otec), Jana Brejchová (Juliina sestra Gábinka), Zuzana Kocúriková (Juliina sestra Málinka), Josef Laufer
Krajina:
Československo
Rok výroby:
1978
Popis:
Príbeh lásky, ktorá je silnejšia ako všetky kliatby, v jednej z najlepších filmových verzií slávnej rozprávky o kráske a zvierati.

Keď sa vozy kupca zrútia do priepasti, musí predať všetok majetok, dokonca aj obraz matky jeho tretej dcéry, láskavej Krásky. Cestou do mesta sa oddýchne v pustom zámku a ráno nájde namiesto obrazu hromadu šperkov a peňazí. Pri odchode ešte odtrhne v záhrade ružu. Objaví sa rozzúrený Netvora daruje mu život pod podmienkou, že mu pošle Krásku ako spoločníčku. Je taká krásna a dobrá, že Netvor zabudne na jej záhubu a zaľúbi sa do nej. Dievča sa spočiatku všetkého bojí, ale časom si zvykne a čoraz silnejšie si uvedomuje, akú nežnú a citlivú dušu ukrýva desivá podoba jej hostiteľa. Až návšteva u hašterivých, závistlivých a zlých sestier Gábinky a Málinky jej však otvoria oči natoľko, aby sa vrátila a vyznaním lásky Netvora zomierajúceho od zármutku zachránila. Čaká ju však ešte jedno prekvapenie...
Hodnocenie:
77 %

Podobné relácie

Objavte novú dimenziu sledovanie televízie. S Lepšia.TV môžete sledovať online vysielanie 92 TV staníc naživo alebo až 30 dní spätne.
  Česky Česky   English English   Polski Polski