Sledovať O ševci Ondrovi a komtesce Julince online

Prehrajte si O ševci Ondrovi a komtesce Julince online alebo si vyberajte zo stoviek rozprávok a filmov. Bavte sa s celou rodinou u obľúbených rozprávok, seriálov a detských relácií. Navyše sledujte 92 televíznych staníc vrátane neobmedzeného nahrávania, videotéky a zhliadnutí až 30 dní spätne. Urobte radosť sebe aj svojim najmenším za 7.01 € mesačne.
Sleduj online pohádka, dětem O ševci Ondrovi a komtesce Julince na !
  Sledovať O ševci Ondrovi a komtesce Julince online
Žáner:
pohádka, dětem
Réžia:
Zdenek Kozák
Hrajú:
Nina Divíšková (Čertovská bába), Jiří Pecha (Lucifer), Erik Pardus (Čert Šuspajtl), Jaroslav Kuneš (Kníže pán), Antonie Talacková (Komteska Julinka), Stanislav Zindulka (Pohádkový dědoušek)
Krajina:
Česká republika
Rok výroby:
2002
Popis:
Veselá pohádka o rozmarné komtesce, která si dala podmínku, že si vezme za muže toho, kdo jí přinese botky, co se nikdy neprotancují.

V malém zámečku žil kníže pán se svou dcerkou komteskou Julinkou. Měl s ní ale velké trápení - komteska odmítala jednoho ženicha za druhým, dokonce si dala i podmínku, že si vezme za muže toho, kdo jí přinese botky, co se nikdy neprotancují. Ta zpráva se dostane až do pekla. Na pokyn Luciperovy báby starý čert Šuspajtl Julinku unese, ale komteska v pekle dlouho nepobude - přijde ji vysvobodit mladý švec Ondra. Povede se a Julinka se stane jeho nevěstou.

Podobné relácie

Objavte novú dimenziu sledovanie televízie. S Lepšia.TV môžete sledovať online vysielanie 92 TV staníc naživo alebo až 30 dní spätne.
  Česky Česky   English English   Polski Polski