Sledovať Nesmrtelná teta online

Prehrajte si Nesmrtelná teta online alebo si vyberajte zo stoviek rozprávok a filmov. Bavte sa s celou rodinou u obľúbených rozprávok, seriálov a detských relácií. Navyše sledujte 100 televíznych staníc vrátane neobmedzeného nahrávania, videotéky a zhliadnutí až 30 dní spätne. Urobte radosť sebe aj svojim najmenším za 7.01 € mesačne.
Nesmrtelná teta
  Trailer k filmu Nesmrtelná teta   Sledovať Nesmrtelná teta online
Žáner:
Pohádka, Dětem
Réžia:
Zdeněk Zelenka
Hrajú:
Jiřina Bohdalová (Závist), Filip Blažek (Matěj), Barbara Bobulová (Princezna Pavlína), Jaromír Hanzlík, Eduard Cupák (Smysl), Stanislav Fišer (Baron)
Krajina:
Československo
Rok výroby:
1993
Popis:
Závisť môže poraziť iba čistá láska. Aj to len v rozprávkach.

Rozum a Šťastie sa ustavične hádajú o to, čo je pre ľudí dôležitejšie. Ich ustavičné hádky pozoruje nesmrteľná teta Závisť. Tá sa rozhodne dokázať, že najpotrebnejšia ľudská vlastnosť je závisť. Už len svojou prítomnosťou dokáže ľudí navzájom rozhnevať, popudiť proti sebe, vyvolať v nich nenávisť. Nesmrteľnú tetku môže poraziť iba čistá láska. A presne takú pocíti dedinský mládenec Matěj k princeznej Pavlínke. Musí však podstúpiť nejednu tvrdú skúšku, prekonať veľa prekážok, aby Závisť, ktorá dokonca Pavlínke ukradne jej krásu, porazil. A hoci sa zdá, že je to tak, Závisti sa predsa len podarí uniknúť a odchádza vyčíňať ďalej. Iba v kráľovstve kráľa Ctirad už nemá čo pohľadávať. Závisť je, skrátka, večná...
Hodnocenie:
69 %

Podobné relácie

Objavte novú dimenziu sledovanie televízie. S Lepšia.TV môžete sledovať online vysielanie 100 TV staníc naživo alebo až 30 dní spätne.
  Česky Česky   English English   Polski Polski