Sledovať Neohlížej se, jde za námi kůň online

Prehrajte si Neohlížej se, jde za námi kůň online alebo si vyberajte zo stoviek rozprávok a filmov. Bavte sa s celou rodinou u obľúbených rozprávok, seriálov a detských relácií. Navyše sledujte 92 televíznych staníc vrátane neobmedzeného nahrávania, videotéky a zhliadnutí až 30 dní spätne. Urobte radosť sebe aj svojim najmenším za 7.01 € mesačne.
Sleduj online komedie, dětem Neohlížej se, jde za námi kůň na JOJ Family!
  Sledovať Neohlížej se, jde za námi kůň online
Žáner:
komedie, dětem
Réžia:
Jiří Hanibal
Hrajú:
Jan Potměšil, Kamil Roedl, Milena Dvorská, Jan Faltýnek, Jana Švandová, Ladislav Mrkvička
Krajina:
Československo
Rok výroby:
1982
Popis:
Česká dětská komedie o koni v činžáku, vysněné motokáře a trablech se sousedkou.

Hlavným hrdinom úsmevnej detskej komédie sú jedenásťročné dvojičky Petr a Pavel Skořepovci, ktorí žijú s rodičmi v jednom z malostranských činžiakov. Zaujímajú sa o rýchle bicykle a ich najväčším snom je motokára. Jediným spôsobom, ako ju získať, je zúčastniť sa veľkej zlosovacej súťaže v zbere papiera, kde je motokára hlavnou cenou. Rozhodnú sa šťastene rázne napomôcť a začnú pilne zbierať starý papier. S pomocou spolužiačky Mihule dokonca usporiadajú v škole dražbu svojich cenností, v ktorých sa platí losmi. Losy pribúdajú a chlapci, presvedčení o tom, že im výhra nemôže uniknúť, vybudujú z kôlne depo pre motokáru. Lenže najprv sa objaví atraktívna susedka Rozkošná, ktorá si kúpila auto a kôlňa vo dvore by sa jej náramne hodila ako garáž, a potom čaká súrodencov ďalšia rana na slávnostnom zlosovaní...
Hodnocenie:
60 %
Sletujte na:
JOJ Family JOJ Family Archív a všetky videá relácií televízie JOJ Family online

Podobné relácie

Objavte novú dimenziu sledovanie televízie. S Lepšia.TV môžete sledovať online vysielanie 92 TV staníc naživo alebo až 30 dní spätne.
  Česky Česky   English English   Polski Polski