Sledovať Nejlepší přítel online

Prehrajte si Nejlepší přítel online alebo si vyberajte zo stoviek rozprávok a filmov. Bavte sa s celou rodinou u obľúbených rozprávok, seriálov a detských relácií. Navyše sledujte 92 televíznych staníc vrátane neobmedzeného nahrávania, videotéky a zhliadnutí až 30 dní spätne. Urobte radosť sebe aj svojim najmenším za 7.01 € mesačne.
Sleduj online komedie, pohádka Nejlepší přítel na ČT1!
  Sledovať Nejlepší přítel online
Žáner:
komedie, pohádka
Réžia:
Karel Janák
Hrajú:
Marek Adamczyk, Zdeněk Piškula, Miluše Bittnerová, Hana Vagnerová, Kristína Svarinská, Jiří Lábus
Krajina:
Česká republika
Rok výroby:
2017
Popis:
Ku šťastiu vedie cesta kostrbatá, a len tí múdri dokážu dôjsť až do cieľa. Viera v priateľstvo a schopnosť nesklamať sám seba sú silnejšie než úklady samotného pekla. Čert Matěj ukradne chudobnému mládencovi Ondrovi kúsok chleba. Za trest mu musí plniť jedno želanie za druhým, až kým mu Ondra nepovie, že je dokonale šťastný. Ale existuje dokonalé šťastie? Čert Matěj sa veľmi snaží a Ondrovi plní všetky želania. Vo svete ľudí sa mu páči a s Ondrom sa spriatelí. Všetko sa však zmení, keď sa Ondra zamiluje do kontesy Rézinky zo zámku. Aby ju získal, neuvážene sľúbi jej otcovi, grófovi Hubertovi, že jej do rána postaví vlastný honosný zámok. A to je pre čerta Matěja úloha nadmieru ťažká, ba nesplniteľná. Lenže Ondra trvá na svojom. A tak Matějovi musia pomôcť jeho spojenci z pekla, lenže to nebude to zadarmo.
Sletujte na:
ČT1 ČT1 Archív a všetky videá relácií televízie ČT1 online

Podobné relácie

Objavte novú dimenziu sledovanie televízie. S Lepšia.TV môžete sledovať online vysielanie 92 TV staníc naživo alebo až 30 dní spätne.
  Česky Česky   English English   Polski Polski