Sledovať Najmocnejšia zbraň online

Prehrajte si Najmocnejšia zbraň online alebo si vyberajte zo stoviek rozprávok a filmov. Bavte sa s celou rodinou u obľúbených rozprávok, seriálov a detských relácií. Navyše sledujte 92 televíznych staníc vrátane neobmedzeného nahrávania, videotéky a zhliadnutí až 30 dní spätne. Urobte radosť sebe aj svojim najmenším za 7.01 € mesačne.
Sleduj online pohádka Najmocnejšia zbraň na STV2!
  Sledovať Najmocnejšia zbraň online
Žáner:
pohádka
Réžia:
Ąuba Vančíková
Hrajú:
Slavomír Drozd, A.Pietorová, Július Vašek, Jana Alnerová-Zvaríková, Marek Ťapák, Dušan Cúcor
Krajina:
Československo
Rok výroby:
1984
Popis:
Azerbajdžanská rozprávka o zbrani zo všetkých najmocnejšej - ľudskej láske. Zarmijar, dcéra zbojníckeho vodcu Šejdullu, je rozhodnutá vydať sa iba za toho, kto ju premôže v boji. Porazila už všetkých členov otcovej družiny, vyhýba sa iba boju s krutým a zlým Idrisom. Keď však Idris dovedie zajatca a chce ho v boji zabiť, rozhodne sa Zarmijar zajatca zachrániť tým, že sa najprv sama stretne v súboji s Idrisom. K tomuto rozhodnutiu ju vedie práve láska k cudzincovi, ktorá ju silne a nečakane zasiahla. Boj o jeho život jej ale odhalí mnohé ďalšie tajomstvá ...
Sletujte na:
STV2 STV2 Archív a všetky videá relácií televízie STV2 online

Podobné relácie

Objavte novú dimenziu sledovanie televízie. S Lepšia.TV môžete sledovať online vysielanie 92 TV staníc naživo alebo až 30 dní spätne.
  Česky Česky   English English   Polski Polski