Sledovať Na veliké řece online

Prehrajte si Na veliké řece online alebo si vyberajte zo stoviek rozprávok a filmov. Bavte sa s celou rodinou u obľúbených rozprávok, seriálov a detských relácií. Navyše sledujte 92 televíznych staníc vrátane neobmedzeného nahrávania, videotéky a zhliadnutí až 30 dní spätne. Urobte radosť sebe aj svojim najmenším za 7.01 € mesačne.
Sleduj online dobrodružný, dětem Na veliké řece na CS Film!
  Sledovať Na veliké řece online
Žáner:
dobrodružný, dětem
Réžia:
Jan Schmidt
Hrajú:
Jiří Bartoška (Sokol), Vilém Besser (Divous), Karel Delapina (Bournák), Václav Hladík (Dráp), Ludvík Hradílek (Havranpírko), Jindřich Khain (Blesivec)
Krajina:
Československo
Rok výroby:
1978
Popis:
Ve druhé části "pravěké" trilogie Na Veliké řece se mladý lovec Sokol s věrným druhem Havranpírkemvydává na dalekou a nebezpečnou cestu za svou nevěstou Veveřicí, o které se domnívá, že byla unesena. Ani jeden z nich však v tuto chvíli netuší, že Veveřice zatím dala přednost cizímu kupci. Na své pouti se dostanou do osady Rybářů, kterou terorizuje neviditelný vládce údolí. Díky vítězství nad "záhadnou příšerou" Sokolzachrání půvabnou dívku Šťastnou Chvíli, která měla být netvorovi obětována a získá si její obdiv a lásku...
Hodnocenie:
67 %
Sletujte na:
CS Film CS Film Archív a všetky videá relácií televízie CS Film online

Podobné relácie

Objavte novú dimenziu sledovanie televízie. S Lepšia.TV môžete sledovať online vysielanie 92 TV staníc naživo alebo až 30 dní spätne.
  Česky Česky   English English   Polski Polski