Sledovať Meteory českého komiksu online

Prehrajte si Meteory českého komiksu online alebo si vyberajte zo stoviek rozprávok a filmov. Bavte sa s celou rodinou u obľúbených rozprávok, seriálov a detských relácií. Navyše sledujte 95 televíznych staníc vrátane neobmedzeného nahrávania, videotéky a zhliadnutí až 30 dní spätne. Urobte radosť sebe aj svojim najmenším za 7.01 € mesačne.
Sleduj online dokument Meteory českého komiksu na !
  Sledovať Meteory českého komiksu online
Žáner:
dokument
Réžia:
Josef Fišer
Krajina:
Česká republika
Rok výroby:
2010
Popis:
Český komiks zažívá nejlepší období ve své historii. Vydávají se původní komiksová alba, vycházejí specializované časopisy, jsou pořádány výstavy. Mezi současnými komiksovými autory se objevilo hned několik výjimečných talentů. Přesto komiks zůstává i nadále koníčkem, kterým se ani ti nejlepší z autorů neuživí. Portréty několika současných tvůrců otevírá režisér Jan Motal pohled na českého komiksového nebe. Jaká je přítomnost a jak se jeví budoucnost těch nejzářivějších komiksových úkazů? Jedná se o meteory českého komiksu, po jejichž průletu nastane tma, o trvale zářící hvězdy, nebo o meteority, které dopadnou tvrdě na zem? V dokumentu vystupují komiksoví autoři Toy Box, Jiří Grus, Dan Černý, Nikkarin a Monstrkabaret Freda Brunolda.

Podobné relácie

Objavte novú dimenziu sledovanie televízie. S Lepšia.TV môžete sledovať online vysielanie 95 TV staníc naživo alebo až 30 dní spätne.
  Česky Česky   English English   Polski Polski