Sledovať Malý princ online

Prehrajte si Malý princ online alebo si vyberajte zo stoviek rozprávok a filmov. Bavte sa s celou rodinou u obľúbených rozprávok, seriálov a detských relácií. Navyše sledujte 93 televíznych staníc vrátane neobmedzeného nahrávania, videotéky a zhliadnutí až 30 dní spätne. Urobte radosť sebe aj svojim najmenším za 7.01 € mesačne.
Sleduj online animovaný, fantasy Malý princ na !
  Trailer k filmu Malý princ   Sledovať Malý princ online
Žáner:
animovaný, fantasy
Réžia:
Mark Osborne
Hrajú:
Rachel McAdamsová (matka), Mackenzie Foy (malá dívka), Paul Rudd (pan Prince), James Franco (Fox), Marion Cotillardová (Rose), Benicio Del Toro (Snake)
Krajina:
Francie
Rok výroby:
2015
Popis:
Ústrednou postavou je malé dievčatko, ktorú sa jej mama snaží pripraviť na skutočný svet dospelých. Jej plán naruší trochu excentrický, ale zato dobrosrdečný sused, letec, ktorý dievčatku predstaví neobyčajný svet, ktorý mu pred dávnym časom ukázal Malý princ. Vo svete, kde je všetko možné, začne pre malé dievčatko kúzelná cesta do vnútra vlastnej predstavivosti, na ktorej sa presvedčí, že skutočne môžeme vidieť len srdcom.
Hodnocenie:
78 %
Objavte novú dimenziu sledovanie televízie. S Lepšia.TV môžete sledovať online vysielanie 93 TV staníc naživo alebo až 30 dní spätne.
  Česky Česky   English English   Polski Polski