Sledovať Malý princ online

Tento pořad v současné době není možné v Lepšia.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 101 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Lepšia.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepšia.TV ještě dnes jen za 7.01 €!
Malý princ
  Trailer k filmu Malý princ   Sledovat 1232 filmů a 101 stanic bez závazků
Žáner:
Animovaný, Fantasy
Réžia:
Mark Osborne
Hrajú:
Rachel McAdamsová (matka), Mackenzie Foy (malá dívka), Paul Rudd (pan Prince), James Franco (Fox), Marion Cotillardová (Rose), Benicio Del Toro (Snake)
Krajina:
Francie
Rok výroby:
2015
Popis:
Ústrednou postavou je malé dievčatko, ktorú sa jej mama snaží pripraviť na skutočný svet dospelých. Jej plán naruší trochu excentrický, ale zato dobrosrdečný sused, letec, ktorý dievčatku predstaví neobyčajný svet, ktorý mu pred dávnym časom ukázal Malý princ. Vo svete, kde je všetko možné, začne pre malé dievčatko kúzelná cesta do vnútra vlastnej predstavivosti, na ktorej sa presvedčí, že skutočne môžeme vidieť len srdcom.
Hodnocenie:
78 %

Podobné relácie

Objavte novú dimenziu sledovanie televízie. S Lepšia.TV môžete sledovať online vysielanie 101 TV staníc naživo alebo až 30 dní spätne.
  Česky Česky   English English   Polski Polski