Sledovať Mach, Šebestová a kouzelné sluchátko online

Prehrajte si Mach, Šebestová a kouzelné sluchátko online alebo si vyberajte zo stoviek rozprávok a filmov. Bavte sa s celou rodinou u obľúbených rozprávok, seriálov a detských relácií. Navyše sledujte 96 televíznych staníc vrátane neobmedzeného nahrávania, videotéky a zhliadnutí až 30 dní spätne. Urobte radosť sebe aj svojim najmenším za 7.01 € mesačne.
Mach, Šebestová a kouzelné sluchátko
  Trailer k filmu Mach, Šebestová a kouzelné sluchátko   Sledovať Mach, Šebestová a kouzelné sluchátko online
Žáner:
Fantasy, Komedie, Rodinný
Réžia:
Václav Vorlíček
Hrajú:
Robert Hájek (Mach), Kristýna Květová (Sebestová), Stella Zázvorková (babička Rehácková), Iva Janžurová (Savoj queen / Neighbour Pruchová), Jan Bochňák (harmonikář Jakub), Petr Nárožný (Narrator / school director)
Krajina:
Česká republika
Rok výroby:
2001
Popis:
Zdá sa, že kúzelné sluchátko dokáže naozaj všetko. Hoci aj prepísať kreslenú rozprávku do sveta ľudí a tak sa Mach, šebestová a Jonatán ocitnú vo vilke malého mesta, kde žije babička s vnukom Jakubom, ktorého rodičia sú služobne v Číne. Lenže to, čo je v rozprávkovom svete celkom bežné, medzi ľuďmi hraničí s bláznovstvom. A tak jediné, čo k tomu možno ešte dodať je, že vypukne totálny chaos. A to je sluchátko stále v moci chlapca s okuliarmi a dievčaťa s červenou mašľou. Čo ale v prípade, keď sa sluchátka zmocní niekto nepovolaný?
Hodnocenie:
50 %

Podobné relácie

Objavte novú dimenziu sledovanie televízie. S Lepšia.TV môžete sledovať online vysielanie 96 TV staníc naživo alebo až 30 dní spätne.
  Česky Česky   English English   Polski Polski