Sledovať Lotrando a Zubejda online

Prehrajte si Lotrando a Zubejda online alebo si vyberajte zo stoviek rozprávok a filmov. Bavte sa s celou rodinou u obľúbených rozprávok, seriálov a detských relácií. Navyše sledujte 93 televíznych staníc vrátane neobmedzeného nahrávania, videotéky a zhliadnutí až 30 dní spätne. Urobte radosť sebe aj svojim najmenším za 7.01 € mesačne.
Sleduj online fantasy, rodinnďż˝ Lotrando a Zubejda na !
  Trailer k filmu Lotrando a Zubejda   Sledovať Lotrando a Zubejda online
Žáner:
fantasy, rodinnďż˝
Réžia:
Karel Smyczek
Hrajú:
Jiří Strach (Lotrando), Barbora Seidlová (Zubejda), Pavel Zedníček (Drnec), Arnošt Goldflam (Lustig), Marián Labuda (Sultan), Jiří Pecha (starý Lotrando)
Krajina:
Česká republika, Bulharsko, Francie
Rok výroby:
1997
Popis:
Úspěšná pohádková komedie podle scénáře Zdeňka Svěráka s celou řadou pěkných písniček. Pohádka na motivy Karla Čapka Loupežnická pohádka a Doktorská pohádka.

Lotrando je vychováván v klášteře. Před smrtí svého otce se zaváže pokračovat v jeho řemesle, aniž tuší, že jde o loupežnictví. Nedokáže obírat pocestné a naopak sám přijde na mizinu. Zachrání ho drvoštěp Drnec, se kterým se omylem dostane k sultánovi, aby vyléčil solimánskou princeznu. Místo léčby princezna "onemocní" láskou k Lotrandovi.
Hodnocenie:
76 %

Podobné relácie

Objavte novú dimenziu sledovanie televízie. S Lepšia.TV môžete sledovať online vysielanie 93 TV staníc naživo alebo až 30 dní spätne.
  Česky Česky   English English   Polski Polski