Sledovať Liška a pes online

Prehrajte si Liška a pes online alebo si vyberajte zo stoviek rozprávok a filmov. Bavte sa s celou rodinou u obľúbených rozprávok, seriálov a detských relácií. Navyše sledujte 93 televíznych staníc vrátane neobmedzeného nahrávania, videotéky a zhliadnutí až 30 dní spätne. Urobte radosť sebe aj svojim najmenším za 7.01 € mesačne.
Sleduj online animovaný, dobrodružný, drama Liška a pes na !
  Trailer k filmu Liška a pes   Sledovať Liška a pes online
Žáner:
animovaný, dobrodružný, drama
Réžia:
Ted Berman, Richard Rich, Art Stevens
Hrajú:
Mickey Rooney (Tod (hlas)), Kurt Russell (Copper (hlas)), Pearl Baileyová (velká máma (hlas)), Jack Albertson (Amos Slade (hlas)), Sandy Duncanová (Vixey (hlas)), Jeanette Nolanová (Widow Tweed (hlas))
Krajina:
USA
Rok výroby:
1981
Popis:
Sú priatelia a ani netušia, že by mali stáť proti sebe.

Osamelá žena zachráni osirelé líščie mláďa Toda. Neposedná líška sa čoskoro zoznámi s Copperom, milým psím šteniatkom. Pod dohľadom dobrotivej veľkej mamy Sovy sa obaja kamaráti hrajú často v lese a stanú sa z nich najlepší nerozluční priatelia. Nielen poľovníkom, ktorí často usporadúvajú zúrivý hon na malé, bezbranné líštičky, sa ich priateľstvo nepáči. Prekáža totiž aj vodcovi svorky loveckých psov. Ani jeden z kamarátov netuší, že o krátky čas ich osud postaví proti sebe a ich priateľstvo bude podrobené ťažkej skúške. Obaja štvornohí priatelia musia prekonať mnohé úskalia, dobrodružstvá a protivenstvá. Po prechodnom nedorozumení, ktoré ich nakrátko rozdelí, sa s podporou ostatných zvieracích kamarátov nakoniec tí dvaja zase nájdu...
Hodnocenie:
73 %
Objavte novú dimenziu sledovanie televízie. S Lepšia.TV môžete sledovať online vysielanie 93 TV staníc naživo alebo až 30 dní spätne.
  Česky Česky   English English   Polski Polski