Sledovať Lietadlá 2 online

Prehrajte si Lietadlá 2 online alebo si vyberajte zo stoviek rozprávok a filmov. Bavte sa s celou rodinou u obľúbených rozprávok, seriálov a detských relácií. Navyše sledujte 93 televíznych staníc vrátane neobmedzeného nahrávania, videotéky a zhliadnutí až 30 dní spätne. Urobte radosť sebe aj svojim najmenším za 7.01 € mesačne.
Sleduj online animovaný, dobrodružný, komedie, rodinný, dětem Lietadlá 2 na !
  Trailer k filmu Lietadlá 2   Sledovať Lietadlá 2 online
Žáner:
animovaný, dobrodružný, komedie, rodinný, dětem
Réžia:
Robert Gannaway
Hrajú:
Dane Cook (Prášek Skočdopole (Kryštof Hádek)), Ed Harris (Strážce Břitva (Jaromír Meduna)), Julie Bowenová (Kapka (Hana Vágnerová)), Curtis Armstrong (Mára (Martin Stránský)), John Michael Higgins (Cad Šplhoun (Otakar Brousek ml.)), Hal Holbrook (Mayday (Miloš Hlavica))
Krajina:
USA
Rok výroby:
2014
Popis:
Létají tam, kam se jiní neodváží.

Lietadlá 2 je nová dobrodružná komédia, v ktorej sa nám predstaví elitný tím hasičských lietadiel, ktoré zasvetili svoj život ochrane historického nárdného parku Piston Peak proti zničujúcim požiarom. Keď sa svetovo známy letecký pretekár Dusty dozvie, že jeho motor je poškodený a možno už nikdy nebude môcť závodiť, musí zaradiť nižšiu rýchlosť a stane sa členom vzdušných hasičov. Dusty sa pripojí k ostrielaným veteránom. Záchranárskej legende Blade Ranger a jeho odvážnemu tímu, ktorého súčasťou je aj tanker Dipper, Windlifter (helikoptéra), bývalý vojenský transportér Cabbie a živá partička neohrozených tereňákov, ktorí si hovoria Smokejumpers. Spoločne bojujú proti neskrotnému živlu a Dusty pomaly prichádza na to, čo to znamená byť skutočným hrdinom.
Hodnocenie:
61 %
Objavte novú dimenziu sledovanie televízie. S Lepšia.TV môžete sledovať online vysielanie 93 TV staníc naživo alebo až 30 dní spätne.
  Česky Česky   English English   Polski Polski