Sledovať Labakan online

Prehrajte si Labakan online alebo si vyberajte zo stoviek rozprávok a filmov. Bavte sa s celou rodinou u obľúbených rozprávok, seriálov a detských relácií. Navyše sledujte 93 televíznych staníc vrátane neobmedzeného nahrávania, videotéky a zhliadnutí až 30 dní spätne. Urobte radosť sebe aj svojim najmenším za 7.01 € mesačne.
Labakan
  Trailer k filmu Labakan   Sledovať Labakan online
Žáner:
Fantasy, Pohádka
Réžia:
Václav Krška
Hrajú:
Eduard Cupák (Labakan), Karel Fiala (Omar), Jana Rybárová (Fatma), Vladimír Leraus (Sultan), Dana Medřická (Sultanka), Zdeňka Baldová (Mayka Mirza)
Krajina:
Československo, Bulharsko
Rok výroby:
1957
Popis:
Pohádka o lstivém krejčovském tovaryši, který touží po bohatství, přepychu a bezpracném životě.

Hlavným hrdinom rozprávky je lenivý krajčírsky tovariš Labakan, snívajúci o živote v prepychu. Jedného dňa sa oblečie do drahých šiat bohatého emira. Keď vidí, ako ho zdravia ľudia na ulici s úctou, využije príležitosť, ktorá sa mu nečakane naskytne. Zoznámi sa so Sultánovým synom Omarom, ktorý vyrastal u vznešeného káhirského pašu a teraz sa vracia domov. Labakan mu ukradne poznávacie znamenie, sultánovu dýku, a vydáva sa za neho. Sultánova žena však pozná svojho pravého syna a prinúti sultána, aby oboch mužov podrobil skúške. Obaja musia dokázať svoju zručnosť ušitím korunovačných šiat, čo sa samozrejme podarí iba skutočnému krajčírovi Labakanovi. Toho teraz čaká kat...
Hodnocenie:
50 %

Podobné relácie

Objavte novú dimenziu sledovanie televízie. S Lepšia.TV môžete sledovať online vysielanie 93 TV staníc naživo alebo až 30 dní spätne.
  Česky Česky   English English   Polski Polski