Sledovať Království potoků online

Prehrajte si Království potoků online alebo si vyberajte zo stoviek rozprávok a filmov. Bavte sa s celou rodinou u obľúbených rozprávok, seriálov a detských relácií. Navyše sledujte 93 televíznych staníc vrátane neobmedzeného nahrávania, videotéky a zhliadnutí až 30 dní spätne. Urobte radosť sebe aj svojim najmenším za 7.01 € mesačne.
Sleduj online rodinnďż˝, pohádka Království potoků na !
  Trailer k filmu Království potoků   Sledovať Království potoků online
Žáner:
rodinnďż˝, pohádka
Réžia:
Pavel Jandourek
Hrajú:
Kristýna Janáčková (Princezna Anna), Vladimír Javorský (Potucek), Ota Jirák (Potok), Petr Kostka, Jana Krausová (královna), Ondřej Pavelka (Vládce)
Krajina:
Česká republika
Rok výroby:
2005
Popis:
O zkoušené lásce, záhadě medailonů, tajemné princezně a dvou čtverácích, kteří hodně pomohou i popletou.

Výpravná rozprávka o ťažko skúšanej láske, záhade medailónov, tajomnej princeznej a dvoch výmyselníkoch, ktorí zázračne pomáhajú, aj keď sú roztržitejší ako ktokoľvek iný. Vládca Kráľovstva potokov sa v zrelom veku chce ženiť a rozhoduje sa medzi dvoma panovníčkami susedných kráľovstiev. A ako to už chodí, v tej chvíli nemá žiadne tušenie o tom, že nasledujúce udalosti ovplyvnia všetko, čo príde na dlhé roky. Rozprávka je však rozprávka aj preto, že sa v nej môžu udiať zázraky...
Hodnocenie:
51 %

Podobné relácie

Objavte novú dimenziu sledovanie televízie. S Lepšia.TV môžete sledovať online vysielanie 93 TV staníc naživo alebo až 30 dní spätne.
  Česky Česky   English English   Polski Polski