Sledovať Královský slib online

Prehrajte si Královský slib online alebo si vyberajte zo stoviek rozprávok a filmov. Bavte sa s celou rodinou u obľúbených rozprávok, seriálov a detských relácií. Navyše sledujte 93 televíznych staníc vrátane neobmedzeného nahrávania, videotéky a zhliadnutí až 30 dní spätne. Urobte radosť sebe aj svojim najmenším za 7.01 € mesačne.
Sleduj online pohďż˝dka, pohádka Královský slib na !
  Trailer k filmu Královský slib   Sledovať Královský slib online
Žáner:
pohďż˝dka, pohádka
Réžia:
Kryštof Hanzlík
Hrajú:
Maroš Kramár (Král), Klára Issová (Princezna), Lucie Plekancová Vondráčková (Dina/panoš), Josef Somr (Magistr), Jan Kraus (Šašek), David Kraus (Princ)
Krajina:
Česká republika
Rok výroby:
2001
Popis:
Dva, co se nemilují, žene ke sňatku královský slib.

Humorná rozprávka o dávnom kráľovskom sľube, ktorý sa má teraz naplniť. Kedysi, na bojovom poli, si dvaja priatelia, panovníci susedných kráľovstiev, sľúbili, že obe krajiny jedného dňa spoja sobášom. Princ a Princezná práve dosiahli plnoletosť, ale každý z nich je zamilovaný do niekoho celkom iného. Ako splniť šľachtický sľub a predsa si vziať toho, kto je ich srdcu blízky? Múdra princezná nájde prekvapujúce riešenie
Hodnocenie:
57 %

Podobné relácie

Objavte novú dimenziu sledovanie televízie. S Lepšia.TV môžete sledovať online vysielanie 93 TV staníc naživo alebo až 30 dní spätne.
  Česky Česky   English English   Polski Polski