Sledovať Král a zloděj online

Prehrajte si Král a zloděj online alebo si vyberajte zo stoviek rozprávok a filmov. Bavte sa s celou rodinou u obľúbených rozprávok, seriálov a detských relácií. Navyše sledujte 93 televíznych staníc vrátane neobmedzeného nahrávania, videotéky a zhliadnutí až 30 dní spätne. Urobte radosť sebe aj svojim najmenším za 7.01 € mesačne.
Sleduj online pohďż˝dka, pohádka Král a zloděj na !
  Sledovať Král a zloděj online
Žáner:
pohďż˝dka, pohádka
Réžia:
Vlasta Janečková
Hrajú:
Ivan Trojan, J. Šťastný, Petr Štěpánek, Dana Morávková, Zlata Adamovská, Petr Kostka
Krajina:
Česká republika
Rok výroby:
1991
Popis:
Pohádka o čertovských darech, které posloužily dobré věci

Král a zloděj: jeden je bohatý panovník, druhý je chudý zahradník Lešek, co má rád svou Jolanku. Jenže její otec mu ji nechce dát za ženu, pokud mu nepřinese prsten a pytel zlaťáků. A pak Leška potká čert a nabídne mu kouzelnou čepici, s jejíž pomocí se stane neviditelným, a pírko, které mu otevře každou zavřenou pokladnu. Je těžké odolat a nekrást. Ale, jak říká čert, každý si sám může rozmyslet, jestli si cestu do pekla zvolí. Jak to dopadlo s Leškem a koho si odnesl čert, uvidíte v pohádce na polské lidové motivy. V hlavních rolích Ivan Trojan, Jan Šťastný, Dana Morávková, Zlata Adamovská a Petr Štěpánek.

Podobné relácie

Objavte novú dimenziu sledovanie televízie. S Lepšia.TV môžete sledovať online vysielanie 93 TV staníc naživo alebo až 30 dní spätne.
  Česky Česky   English English   Polski Polski