Sledovať Kouzla králů online

Prehrajte si Kouzla králů online alebo si vyberajte zo stoviek rozprávok a filmov. Bavte sa s celou rodinou u obľúbených rozprávok, seriálov a detských relácií. Navyše sledujte 100 televíznych staníc vrátane neobmedzeného nahrávania, videotéky a zhliadnutí až 30 dní spätne. Urobte radosť sebe aj svojim najmenším za 7.01 € mesačne.
Kouzla králů
  Trailer k filmu Kouzla králů   Sledovať Kouzla králů online
Žáner:
Pohádka, Rodinný
Réžia:
Zdeněk Zelenka
Hrajú:
Martin Kraus (Tadeáš), Josef Abrhám (král Dobromil), Libuše Šafránková (královna Kristýnka), Martin Dejdar (Faltejsek), Petra Tenorová (Mariana), Michal Slaný (král Vladan)
Krajina:
Česká republika
Rok výroby:
2008
Popis:
Výpravná pohádka o dvou královstvích, nebezpečných nástrahách a velké lásce odvážného Tadeáše a princezny Mariany.

Na zámku Žleby a na hrade Kost nakrútil režisér Zdeněk Zelenka rozprávku "Kouzla králů". Príbeh sa aj odohráva v dvoch kráľovstvách: V jednom kráľovstve vládne zlý a mocný Vladan, ktorý sužuje svoju krajinu večnými vojnami a v druhom kráľovstve panuje Dobromil: tu sa majú ľudia ako v rozprávke. Nedotknuteľnosť kráľovstva zaručuje vraj kúzlo, ukryté vo vzácnom drahokame - rubínovom srdci. A práve o to sa začne zaujímať Kráľovná ohňa, ktorá chce zvíťaziť v spore so svojou sestrou, Kráľovnou vôd.
Hodnocenie:
60 %

Podobné relácie

Objavte novú dimenziu sledovanie televízie. S Lepšia.TV môžete sledovať online vysielanie 100 TV staníc naživo alebo až 30 dní spätne.
  Česky Česky   English English   Polski Polski