Sledovať Klopsiki kontratakują online

Prehrajte si Klopsiki kontratakują online alebo si vyberajte zo stoviek rozprávok a filmov. Bavte sa s celou rodinou u obľúbených rozprávok, seriálov a detských relácií. Navyše sledujte 93 televíznych staníc vrátane neobmedzeného nahrávania, videotéky a zhliadnutí až 30 dní spätne. Urobte radosť sebe aj svojim najmenším za 7.01 € mesačne.
Sleduj online animovaný, fantasy, komedie, rodinný, sci-fi Klopsiki kontratakują na !
  Trailer k filmu Klopsiki kontratakują   Sledovať Klopsiki kontratakują online
Žáner:
animovaný, fantasy, komedie, rodinný, sci-fi
Réžia:
Kris Pearn, Cody Cameron
Hrajú:
Bill Hader (Flint Lockwood (Petr Lněnička)), Anna Farisová (Sam Sparks (Tereza Bebarová)), James Caan (Tim Lockwood (Ota Jirák)), Will Forte (Chester V (Pavel Tesař)), Andy Samberg (Brent McHale (Radek Kuchař)), Benjamin Bratt (Manny (Libor Terš))
Krajina:
USA
Rok výroby:
2013
Popis:
Blíží se něco velkého.

Oblačno, miestami fašírky 2 dejovo nadväzuje na prvú časť úspešnej animovanej komédie. Vynálezca Flint Lockwood dosiahne vytúžené vedecké uznanie, keď ho jeho idol Chester V prizve do spoločenstva Live Corp. Najlepší a najchytrejší vynálezci z celého sveta tam zdokonaľujú technológie, ktoré majú slúžiť pre dobro ľudstva. Chesterovou pravou rukou -a jeden z jeho najväčších vynálezov- je orangután Barb. Ide o vysoko vyvinutého tvora s ľudským mozgom, ktorý je zároveň ľstivý, prefíkaný a rúžuje si ústa. Flint odjakživa túžil byť slávnym vedcom, no všetko sa zmení keď zistí, že jeho neslávny vynález (meniaci vodu na jedlo) je stále funkčný a dokonca produkuje zvieraco-potravinové príšery,
Hodnocenie:
65 %
Objavte novú dimenziu sledovanie televízie. S Lepšia.TV môžete sledovať online vysielanie 93 TV staníc naživo alebo až 30 dní spätne.
  Česky Česky   English English   Polski Polski