Sledovať Kdopak by se vlka bál online

Prehrajte si Kdopak by se vlka bál online alebo si vyberajte zo stoviek rozprávok a filmov. Bavte sa s celou rodinou u obľúbených rozprávok, seriálov a detských relácií. Navyše sledujte 93 televíznych staníc vrátane neobmedzeného nahrávania, videotéky a zhliadnutí až 30 dní spätne. Urobte radosť sebe aj svojim najmenším za 7.01 € mesačne.
Sleduj online dobrodružný, dětem, rodinný Kdopak by se vlka bál na !
  Trailer k filmu Kdopak by se vlka bál   Sledovať Kdopak by se vlka bál online
Žáner:
dobrodružný, dětem, rodinný
Réžia:
Maria Procházková
Hrajú:
Dorota Dědková (Terezka), Jitka Čvančarová (mamka), Pavel Řezníček (otec), Matouš Kratina (Simon), Martin Hofman (Patrik), Jana Krausová (babička)
Krajina:
Česká republika
Rok výroby:
2008
Popis:
Konečně film o lásce, který můžete vidět s dětmi.

Byla jednou jedna malá holčička. Jmenovala se Terezka a měla moc ráda pohádku "O Červené Karkulce". Žila spokojeně s maminkou a tatínkem, chodila do školky s kamarádem Šimonem a byla šťastná... Ale jak už to v pohádkách i v životě bývá, jednoho dne se cosi změnilo: Terezka neví proč se maminka najednou chová jinak. Neví, kdo je ten cizí pán a proč se doma mluví o Japonsku... Ví jen, že něco je špatně. Ptá se, ale dospělí mluví jinou (svojí) řečí. Jediný, kdo umí poradit, je kamarád Šimon a ten má jasno: maminka je vyměněná. Terezku tak čeká veliké dobrodružství. Složitá cesta za odhalením tajemství možná povede přes daleké země a potká i nebezpečného vlka...
Hodnocenie:
75 %
Objavte novú dimenziu sledovanie televízie. S Lepšia.TV môžete sledovať online vysielanie 93 TV staníc naživo alebo až 30 dní spätne.
  Česky Česky   English English   Polski Polski