Sledovať Kai a Gerda online

Prehrajte si Kai a Gerda online alebo si vyberajte zo stoviek rozprávok a filmov. Bavte sa s celou rodinou u obľúbených rozprávok, seriálov a detských relácií. Navyše sledujte 93 televíznych staníc vrátane neobmedzeného nahrávania, videotéky a zhliadnutí až 30 dní spätne. Urobte radosť sebe aj svojim najmenším za 7.01 € mesačne.
Sleduj online akční, dobrodružný, fantasy, mysteriózní, rodinný, dětem Kai a Gerda na Filmbox Plus!
  Trailer k filmu Kai a Gerda   Sledovať Kai a Gerda online
Žáner:
akční, dobrodružný, fantasy, mysteriózní, rodinný, dětem
Réžia:
David Wu
Hrajú:
Bridget Fondová (Sněhová královna), Jeremy Guilbaut (Kai), Chelsea Hobbsová (Gerda), Robert Wisden (Wolfgang), Wanda Cannonová (Minna), Meghan Blacková (Robber Girl)
Krajina:
Velká Británie, USA
Rok výroby:
2002
Popis:
Jej bozky zmrazia každú vášeň...

Každý rok se ujme vlády nad týmto svetom. Jej bozky sú však príliš ľadové a zmrazia každú vášeň. Na tomto svete je však stále viac lásky ako nenávisti. Kay sa ocitne celkom v zajatí ľadu. Gerda sa ho vyberie hľadať. Láska v jej srdci by dokázala roztopiť každého. Nepozná, čo je to strach, pretože v jej srdci horí plameň odhodlania. A na tento plameň Snehová kráľovná tak ľahko nezabudne. Dvojdielna miniséria je modernou adaptáciou klasickej rozprávky H. Ch. Andersenea...
Hodnocenie:
68 %
Sletujte na:
Filmbox Plus Filmbox Plus Archív a všetky videá relácií televízie Filmbox Plus online

Zoznam epizód

Objavte novú dimenziu sledovanie televízie. S Lepšia.TV môžete sledovať online vysielanie 93 TV staníc naživo alebo až 30 dní spätne.
  Česky Česky   English English   Polski Polski