Sledovať Jak vycvičit draka: Návrat online

Prehrajte si Jak vycvičit draka: Návrat online alebo si vyberajte zo stoviek rozprávok a filmov. Bavte sa s celou rodinou u obľúbených rozprávok, seriálov a detských relácií. Navyše sledujte 101 televíznych staníc vrátane neobmedzeného nahrávania, videotéky a zhliadnutí až 30 dní spätne. Urobte radosť sebe aj svojim najmenším za 7.01 € mesačne.
Jak vycvičit draka: Návrat
  Trailer k filmu Jak vycvičit draka: Návrat   Sledovať Jak vycvičit draka: Návrat online
Žáner:
Animovaný, Dobrodružný, Drama, Fantasy, Komedie, Rodinný
Réžia:
Chris Sanders, Dean Deblois
Hrajú:
Jay Baruchel (Hiccup (hlas)), Gerard Butler (Stoick (hlas)), Craig Ferguson (Gobber (hlas)), America Ferreraová (Astrid (hlas)), Jonah Hill (Snotlout (hlas)), Christopher Mintz-Plasse (Fishlegs (hlas))
Krajina:
USA
Rok výroby:
2010
Popis:
Jediný kto nie je drsný je hlavný hrdina Skyťák, vikingský teenager, ktorému sa nedarí zapadnúť medzi obyvateľov ostrova. Všetko by bolo jednoduchšie ak by nebol synom náčelníka a ak by sa otec nesnažil mladého chlapca uviesť medzi dospelých. Skyťák sa musí naučiť ako skoliť draka a keďže ho príroda neobdarovala svalmi, musí vymyslieť iný spôsob a to ešte netuší, že ho čaká jedno krásne priateľstvo, práve s drakom.
Hodnocenie:
82 %

Podobné relácie

Objavte novú dimenziu sledovanie televízie. S Lepšia.TV môžete sledovať online vysielanie 101 TV staníc naživo alebo až 30 dní spätne.
  Česky Česky   English English   Polski Polski