Sledovať Já už budu hodný, dědečku! online

Prehrajte si Já už budu hodný, dědečku! online alebo si vyberajte zo stoviek rozprávok a filmov. Bavte sa s celou rodinou u obľúbených rozprávok, seriálov a detských relácií. Navyše sledujte 96 televíznych staníc vrátane neobmedzeného nahrávania, videotéky a zhliadnutí až 30 dní spätne. Urobte radosť sebe aj svojim najmenším za 7.01 € mesačne.
Já už budu hodný, dědečku!
  Trailer k filmu Já už budu hodný, dědečku!   Sledovať Já už budu hodný, dědečku! online
Žáner:
Komedie
Réžia:
Petr Schulhoff
Hrajú:
Miloš Kopecký (Theodor Bergner), Alena Vránová (Olga Bergnerová), Ladislav Pešek (dědeček), František Filipovský (psychiatr), Svatopluk Beneš (Basta), Darja Hajská (soused)
Krajina:
Československo
Rok výroby:
1979
Popis:
Kouzelný dědeček musí napravit známého herce, kterému sláva přerostla přes hlavu.

Starnúci herec Theodor Bergner sa v práci chová ako primadona, v súkromí ako dokonalý grobian a cholerik. Všetci ľudia bez výnimky ho rozčuľujú, v lepšom prípade má pre nich len podráždené odvrknutie, častejšie však priame urážky. Na viac je obdarovaný veľmi zvláštnym druhom humoru, vyžíva sa v tom, že privádza druhých do rozpakov. Jedného dňa stretáva vo vlaku akéhosi starého pána, z ktorého sa vykľuje čarovný deduško. A od tej chvíle sa Theodor vezie na kĺzačke nepríjemných situácií. Presne podľa príslovia
Hodnocenie:
74 %

Podobné relácie

Objavte novú dimenziu sledovanie televízie. S Lepšia.TV môžete sledovať online vysielanie 96 TV staníc naživo alebo až 30 dní spätne.
  Česky Česky   English English   Polski Polski