Sledovať Hugo a jeho velký objev online

Prehrajte si Hugo a jeho velký objev online alebo si vyberajte zo stoviek rozprávok a filmov. Bavte sa s celou rodinou u obľúbených rozprávok, seriálov a detských relácií. Navyše sledujte 93 televíznych staníc vrátane neobmedzeného nahrávania, videotéky a zhliadnutí až 30 dní spätne. Urobte radosť sebe aj svojim najmenším za 7.01 € mesačne.
Sleduj online dobrodružný, drama, mysteriózní, pohádka, rodinný Hugo a jeho velký objev na !
  Trailer k filmu Hugo a jeho velký objev   Sledovať Hugo a jeho velký objev online
Žáner:
dobrodružný, drama, mysteriózní, pohádka, rodinný
Réžia:
Martin Scorsese
Hrajú:
Ben Kingsley (Georges Mélies), Sacha Baron Cohen (výpravčí), Asa Butterfield (Hugo Cabret), Chloe Moretzová (Isabelle), Ray Winstone (strýc Claude), Emily Mortimerová (Lisette)
Krajina:
USA
Rok výroby:
2011
Popis:
Jeden z najslávnejších režisérov našej doby nás pozýva na úžasnú výpravu.

Keď o nejakom filme povie režisér Avatara James Cameron, že lepšie 3D doteraz v kine nevidel, nejedná sa o len tak hocijaký kompliment. A hoci je Martin Scorsese, žijúca legenda medzi filmovými tvorcami, na pochvaly zvyknutý, v Hugovi sa mu podarilo stvoriť niečo, čomu sa bez úvodzoviek hovorí majstrovský kúsok. Ešte obdivuhodnejšie je, že pritom nezabudol ani na divákov, ktorých čaká jeden z najsilnejších filmových zážitkov za posledných pár rokov. Hugo Cabret je neobyčajný chlapec, ktorý po otcovej smrti žije na parížskom vlakovej stanici u strýka alkoholika, ktorý tu pracuje ako nastavovač staničných hodín. Po otcovi Hugo zdedil vynaliezavosť a robota s kľúčovou dierkou v tvare srdca, ktorý možno ožije, ak sa do neho vloží ten správny kľúč a odovzdá chlapcovi otcov odkaz. Aspoň v to dúfa. Neutíšiteľná zvedavosť privedie Huga k predavačovi mechanických hračiek a od neho aj k jeho chránenkyni, ktorá, hoci je to neuveriteľné, drží v rukách kľúč k rozlúšteniu Hugovej životnej záhady. Ako k nemu prišla? Aké tajomstvo skrýva jej adoptívny prarodič, že o ňom nesmie nikto hovoriť? Skrýva robot skutočný otcov odkaz? A dokáže Hugo na všetky tieto otázky odpovedať skôr, ako ho dostihne ruka zákona v podobe prísneho staničného strážcu a pošle ho do sirotinca? Pre oscarového režiséra Martina Scorseseho je projekt veľkorozpočtového 3D filmu s rodinným charakterom výletom na, pre neho úplne nepoznané územie, pritom sa jedná o jeho srdcovú záležitosť. Pod povrchom fascinujúceho dobrodružstva malého chlapca z vlakovej stanice 30. rokov minulého storočia sa totiž skrýva ešte jeden, silnejší príbeh. Ten sa vracia ešte o pár rokov naspäť a rozpráva o skvelom mužovi s obrovskou fantáziou a kamerou, ktorý písal začiatky kinematografie. Knižná predloha Briana Selznicka sa stala celosvetovým fenoménom a na podobný úspech má predpoklad aj filmová adaptácia.
Hodnocenie:
75 %
Objavte novú dimenziu sledovanie televízie. S Lepšia.TV môžete sledovať online vysielanie 93 TV staníc naživo alebo až 30 dní spätne.
  Česky Česky   English English   Polski Polski