Sledovať Horton online

Tento pořad v současné době není možné v Lepšia.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 101 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Lepšia.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepšia.TV ještě dnes jen za 7.01 €!
Horton
  Trailer k filmu Horton   Sledovat 1232 filmů a 101 stanic bez závazků
Žáner:
Animovaný, Dobrodružný, Rodinný
Réžia:
Jimmy Hayward, Steve Martino
Hrajú:
Jim Carrey (Horton (hlas)), Steve Carell (major Who-ville (hlas)), Carol Burnettová (klokan (hlas)), Will Arnett ((hlas)), Dane Cook ((hlas)), Seth Rogen ((hlas))
Krajina:
USA
Rok výroby:
2008
Popis:
Pozor, přichází Horton!

Horton je celkom normálny slon v dobrej fyzickej i psychickej kondícii, a tak ho celkom prekvapí, keď mu pod nos spadne smietka, ktorá hovorí. Celkom logicky sa domnieva, že chyba, teda vlastne hlasy, väzí v jeho hlave a že sa jednoducho zbláznil. Lenže Horton sa nezbláznil a tá smietka naozaj hovorí. Je v nej totiž ukryté malé mestečko Kdosice, v ktorom žijú malí Kdovíci. Medzi nimi aj Starosta - zaslúžilý obyvateľ, ktorý má niekoľko desiatok dcér, spokojný život a pred sebou veľkolepú oslavu storočnice svojho mestečka. A je tiež jediný, ktorý počuje Hortona. Aj Starosta si najskôr myslí, že mu preskočilo, ale našťastie mu včas dôjde, že neblázni a že Kdosice sú vo vážnom ohrození. Dostali sa totiž zo svojho starého a bezpečného úkrytu a ich osud teraz závisí na tom, či sa Hortonovi podarí Kdovíkom pomôcť s hľadaním nového domova.
Hodnocenie:
69 %

Podobné relácie

Objavte novú dimenziu sledovanie televízie. S Lepšia.TV môžete sledovať online vysielanie 101 TV staníc naživo alebo až 30 dní spätne.
  Česky Česky   English English   Polski Polski