Sledovať Geronimo Stilton online

Tento pořad v současné době není možné v Lepšia.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 101 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Lepšia.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepšia.TV ještě dnes jen za 7.01 €!
Geronimo Stilton
  Sledovat 1232 filmů a 101 stanic bez závazků
Žáner:
Animovaný, Dobrodružný, Mysteriózní, Rodinný
Réžia:
Guy Vasilovich
Hrajú:
Ghieslaine Guardiola (Pandora, Dutch), Brian Drummond (Geronimo Stilton), Erin Mathews (Benjamin Stilton / ...), Richard Ian Cox (Trap Stilton), Sarah Edmondsonová (Thea Stilton), Moneca Stori (Pandora)
Krajina:
Itálie
Rok výroby:
2009
Popis:
Vážení přátelé hlodavců, vítejte v MYŠPARÁDNÍCH DOBRODRUŽSTVÍCH našeho věhlasného Geronima Stiltona. Tento výjimečný myšák pracuje jako redaktor v populárních Hlodavčích novinách a strašně rád píše knihy. Je plachý a taky trochu nemotora. Vždycky se mu podaří dostat se do nějaké šlamastiky, která ho spolu s vykutálenými členy rodiny zavede třeba až na druhý konec světa.
Hodnocenie:
64 %

Podobné relácie

Objavte novú dimenziu sledovanie televízie. S Lepšia.TV môžete sledovať online vysielanie 101 TV staníc naživo alebo až 30 dní spätne.
  Česky Česky   English English   Polski Polski