Sledovať Flintstonowie online

Prehrajte si Flintstonowie online alebo si vyberajte zo stoviek rozprávok a filmov. Bavte sa s celou rodinou u obľúbených rozprávok, seriálov a detských relácií. Navyše sledujte 93 televíznych staníc vrátane neobmedzeného nahrávania, videotéky a zhliadnutí až 30 dní spätne. Urobte radosť sebe aj svojim najmenším za 7.01 € mesačne.
Sleduj online animovaný, komedie, rodinný Flintstonowie na TV4!
  Sledovať Flintstonowie online
Žáner:
animovaný, komedie, rodinný
Krajina:
USA
Rok výroby:
1960
Popis:
Flinstounovi a Rubbleyovi jsou takovými normálními rodinkami doby kamenné v městečku Bedrock. Fred Flinstone, jeho manželka Wilma, dcera Pebbles a domácí mazlíčci snorkasaurus Dino a kočka Baby Puss. Jejich sousedi a kamarádi Rubbleyovi: Barney, jeho žena Betty, syn Bamm-Bamm a zvířátko Hoppy. Lidé se zde setkávají s dinosaury, šavlozubými tygry, mamuty a dalšími představiteli prehistorických dob. Používají primitivních technologií, auta mají z kamene, dřeva a zvířecí kůže, poháněné vlastní silou. Mají fotoaparáty, ve kterých je ukrytý pták, který po vyfocení snímku vyklobe věc, kterou viděl přímo do kamenné destičky.
Hodnocenie:
76 %
Sletujte na:
TV4 TV4 Archív a všetky videá relácií televízie TV4 online
Objavte novú dimenziu sledovanie televízie. S Lepšia.TV môžete sledovať online vysielanie 93 TV staníc naživo alebo až 30 dní spätne.
  Česky Česky   English English   Polski Polski