Sledovať Flintstonowie: Niech żyje Rock Vegas! online

Prehrajte si Flintstonowie: Niech żyje Rock Vegas! online alebo si vyberajte zo stoviek rozprávok a filmov. Bavte sa s celou rodinou u obľúbených rozprávok, seriálov a detských relácií. Navyše sledujte 93 televíznych staníc vrátane neobmedzeného nahrávania, videotéky a zhliadnutí až 30 dní spätne. Urobte radosť sebe aj svojim najmenším za 7.01 € mesačne.
Sleduj online komedie, dďż˝tem, rodinnďż˝, dětem Flintstonowie: Niech żyje Rock Vegas! na !
  Trailer k filmu Flintstonowie: Niech żyje Rock Vegas!   Sledovať Flintstonowie: Niech żyje Rock Vegas! online
Žáner:
komedie, dďż˝tem, rodinnďż˝, dětem
Réžia:
Brian Levant
Hrajú:
Mark Addy (Fred Flintstone), Stephen Baldwin (Barney Rubble), Kristen Johnstonová (Wilma Slaghoopleová), Jane Krakowská (Betty O'Shaleová), Joan Collinsová (Pearl Slaghoopleová), Thomas Gibson (Chip Rockefeller)
Krajina:
USA
Rok výroby:
2000
Popis:
Pravěká komedie o tom, jak to bylo tenkrát, když se Fred a Vilma seznámili a jakou roli v tom všem sehrál malý mimozemšťan.

Mimozemšťana Gazooa vyšlú na Zem v dobe kamennej, aby preskúmal miestne metódy rozmnožovania. Po pristátí v Bedrocku si ako objekt vedeckého záujmu vyberie hromotĺckeho brontožeriavnika Freda Flintstona a donúti ho nájsť si partnerku. Fred si naozaj padne do oka s kráskou Vilmou Slaghoopleovou. Tá utiekla od bohatých rodičov, pretože afektovaná a snobská matka Pearl ju nútila do svadby s Chipom Rockefellerom. Odvrhnutý ženích pozve Vilmu a svojho soka aj s ich priateľmi Barneyom a Betty do nového kasína v Rock Vegas s podlým zámerom zmocniť sa Vilmy a najmä jej vena...
Hodnocenie:
39 %

Podobné relácie

Objavte novú dimenziu sledovanie televízie. S Lepšia.TV môžete sledovať online vysielanie 93 TV staníc naživo alebo až 30 dní spätne.
  Česky Česky   English English   Polski Polski