Sledovať Fineasz i Ferb online

Prehrajte si Fineasz i Ferb online alebo si vyberajte zo stoviek rozprávok a filmov. Bavte sa s celou rodinou u obľúbených rozprávok, seriálov a detských relácií. Navyše sledujte 95 televíznych staníc vrátane neobmedzeného nahrávania, videotéky a zhliadnutí až 30 dní spätne. Urobte radosť sebe aj svojim najmenším za 7.01 € mesačne.
Sleduj online animovaný, akční, komedie, rodinný, hudba & umění, sci-fi Fineasz i Ferb na Puls 2!
  Sledovať Fineasz i Ferb online
Žáner:
animovaný, akční, komedie, rodinný, hudba & umění, sci-fi
Réžia:
Robert Hughes, Zac Moncrief
Hrajú:
Vincent Martella (Phineas Flynn), Ashley Tisdale (Candace Flynnová), Thomas Sangster (Ferb Fletcher), Caroline Rheaová (Linda Flynn-Fletcherová), Dan Povenmire (doktor Heinz Doofenshmirtz), Tyler Alexander Mann (Carl)
Krajina:
USA
Rok výroby:
2008-2013
Popis:
Phineas a Ferb, neznají nudu.

Dvaja nevlastní bratia Phineas a Ferb sú neobyčajní chlapci s potenciálom malých géniov, ktorí neznášajú nudu, a preto neustále vymýšľajú a zhotovujú super vynálezy. Pritom sa však stále pletú pod nohy svojej staršej sestre, puberťáčke Candace, ktorá sa každý ich vynález snaží ukázať ich mame. To sa jej našťastie ešte nepodarilo.
Hodnocenie:
79 %
Sletujte na:
Puls 2 Puls 2 Archív a všetky videá relácií televízie Puls 2 online

Zoznam epizód

Objavte novú dimenziu sledovanie televízie. S Lepšia.TV môžete sledovať online vysielanie 95 TV staníc naživo alebo až 30 dní spätne.
  Česky Česky   English English   Polski Polski