Sledovať Epoka lodowcowa 2: Odwilż online

Prehrajte si Epoka lodowcowa 2: Odwilż online alebo si vyberajte zo stoviek rozprávok a filmov. Bavte sa s celou rodinou u obľúbených rozprávok, seriálov a detských relácií. Navyše sledujte 100 televíznych staníc vrátane neobmedzeného nahrávania, videotéky a zhliadnutí až 30 dní spätne. Urobte radosť sebe aj svojim najmenším za 7.01 € mesačne.
Epoka lodowcowa 2: Odwilż
  Trailer k filmu Epoka lodowcowa 2: Odwilż   Sledovať Epoka lodowcowa 2: Odwilż online
Žáner:
Akční, Animovaný, Dobrodružný, Fantasy, Komedie, Pohádka, Rodinný, Romantický
Réžia:
Carlos Saldanha
Hrajú:
Ray Romano (Manny (hlas)), John Leguizamo (Sid (hlas)), Denis Leary (Diego (hlas)), Seann William Scott (Crash (hlas)), Josh Peck (Eddie (hlas)), Queen Latifahová (Ellie (hlas))
Krajina:
USA
Rok výroby:
2006
Popis:
Vo filme Doba ľadová 2 sa znovu stretávame so štvoricou obľúbených hrdinov animovaného príbehu Doba ľadová - mamutom Mannym, leňochodom Sidom, šabľozubým tigrom Diegom a prehistorickou veveričiakom Scratom, ktorému sa neustále lepí na päty obrovská smola.

Doba ľadová sa chýli ku koncu a mamut Manny, leňochod sid a šabľozubý tiger Diego si užívajú roztápajúci sa raj, ktorý je ich novým domovom. Trojica stále drží spolu a premena okolia im zatiaľ neprináša problémy, iba radosti. Manny je pripravený založiť si rodinu, ale žiadneho iného mamuta nikto už celú večnosť nezazrel, takže má obavy, že môže byť posledným žijúcim mamutom. Potom, akoby zázrakom, stretne Ellie, jedinú mamutiu slečnu na celom svete. Majú iba dva malé problémy - po prvé sa vôbec nemôžu vystáť, ale druhý problém je ešte závažnejší - Ellie je presvedčená, že nie je mamutom, ale vačicou, keďže sa po svete potuluje s dvojicou
Hodnocenie:
71 %

Podobné relácie

Objavte novú dimenziu sledovanie televízie. S Lepšia.TV môžete sledovať online vysielanie 100 TV staníc naživo alebo až 30 dní spätne.
  Česky Česky   English English   Polski Polski